Sveikiname konkurso laureatus!

VšĮ  ,,Spalvų juokas" ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo respublikinį vaikų piešinių ir keramikos konkursą ,,Gamtos sparnais apkabinu pasaulį“. Vienas iš konkurso tikslų - atkreipti visų dėmesį į globalias aplinkos problemas, gražų kraštovaizdį ir žmogaus bei gamtos harmoniją. Į konkursą buvo nusiųsti 4 mokinių darbai. Trys mokiniai – Aronas Valinčius, Gabija Kaminskaitė ir Viktorija Gicevičiūtė tapo konkurso laureatais. Geriausi konkurso dalyvių darbai buvo eksponuojami Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre. Konkursui mokinius ruošė dailės mokytoja Loreta Žaliauskienė. Sveikiname laureatus!

Ieškojome raštingiausio

„Menka garbė svetimomis kalbomis kalbėti,
 didi gėda savos nemokėti.“
                                                                                                                             J. Jablonskis
Jau keturioliktą pavasarį (balandžio – gegužės mėn.) vyksta Sūduvos ir Lentvario M. Šimelionio gimnazijų bendras projektas „Lietuvių kalbos savaitė“ - renkami raštingiausi mokiniai. Šiemet projekte dalyvavo 74 mūsų gimnazijos mokiniai. Net 19 mokinių pademonstravo puikias gimtosios kalbos žinias.

Praktinio verslumo ugdymo programos „accelerator_x“ mokinių jaunųjų bendrovių eXpo.

Balandžio 29 dieną prekybos centre Maxima XXX vyko  Lietuvos junior achievement inicijuota,  Marijampolės jaunųjų verslininkų klubo suorganizuota atvira praktinio verslumo ugdymo programos „accelerator_x“ mokinių jaunųjų bendrovių eXpo.  Joje dalyvavo  9 gimnazijos  jaunosios bendrovės tarp 30 kitų jaunųjų bendrovių.   eXpo metu  jaunųjų bendrovių atstovai visiems pristatė mokykloje vystomas verslo idėjas, siūlė įsigyti gaminių.

Sveikiname!

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Užsienio kalbų, literatūros ir vertimo studijų katedra 2021 m. gruodžio – 2022 m. vasario mėn. organizavo 9-10 ir 11-12 klasių/gimnazijų 1-4 klasių moksleivių rašinių anglų kalba konkursą. Konkursas buvo skiriamas Vytauto Didžiojo universiteto šimtmečiui.
Moksleiviai rašė esė anglų kalba viena iš šių temų:
The Most Important Decisions in the Person’s Life ( Svarbiausi sprendimai žmogaus gyvenime)
A Person Whose Example I Would Like to Follow (Žmogus, kurio pavyzdžiu norėčiau sekti)

Dailyraščio, skirto Kalbos savaitei, rezultatai

„Dailiai parašėme tekstus apie kalbą, todėl dabar galime pasidžiaugti. Paganykime akis ir išrinkime gražiausią.“ Džiugu, kad šis raginimas pasiekė jus – balsavo 247 gimnazijos bendruomenės nariai. Užduotis nelengva, nes pristatėme 58 darbus (51 mokinio ir 7 mokytojų). Nors darbų buvo nemažai, bet išrinkti gražiausius pavyko – skoniai sutapo.
Gražiausiu  pripažinome mokytojos Kristinos Rudzevičienės dailyraštį (44 balsai).
paveikslas
31 balsavo už Milanos Palionytės (IV C kl.) dailyraštį;
20 - už Robertos Kiršaitės (III A kl.);
15 - už Ievos Janušauskaitės (IV D kl.);
12 - už Gabijos Raulušaitytės (II A kl.) dailyraštį.
Sveikiname nugalėtojas.
Dėkojame moksleiviams už aktyvų dalyvavimą konkurse, dėkojame matematikos mokytojoms Aušrai ir  Neringai, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms už idėjos palaikymą ir puikius darbus.
                                                                                                       Laimutė Kraukšlienė

ERNESTOS Jjpg

Sveikiname IVD klasės mokinę Ernestą Jonušaitę, nominuotą Marijampolės savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininko P. Marozo už aktyvią veiklą ir reikšmingus darbus Marijampolės bendruomenei.
Džiaugiamės kartu su Ernesta ir dėkojame jai už  aktyvią, kūrybingą, kupiną idėjų veiklą gimnazijoje, nuoširdžią pagalbą, prevencinių renginių organizavimą.
 AČIŪ, jog esame kartu.

Lietuvos mokinių dailės olimpiados Marijampolės savivaldybės etape – III vieta

2022 m. vasario mėn. 22 d. įvyko Lietuvos mokinių dailės olimpiados 9-12 (I-IV) gimnazijos klasių Marijampolės savivaldybės etapas. Šių metų olimpiados tema ,,Laikmečių atradimai“. Mokiniai turėjo pasiruošti kūrybinį namų darbą ir sukurti darbą olimpiados tema. Iš olimpiadoje dalyvavusių Sūduvos gimnazijos atstovų IV E klasės mokinė Roberta Rudminaitė užėmė III vietą. Sveikiname olimpiados nugalėtoją!

Didžiuojamės!

Vibrant Retirement Community Instagram Post kopija

Sveikiname!

Tarptautinės mokytojų dienos proga gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Gintarė Baltrūnienė apdovanota Mero padėkos raštu už lyderystę ir tarptautiškumo politikos plėtojimą gimnazijoje. Sveikiname Mokytoją, gražaus pedagoginio kelio...

244448701 201234868650966 5984672606045888158 n

Marijampolės savivaldybės mero Povilo Isodos apdovanojimai

„Norint pasiekti tikslą, pirmiausia reikia eiti“, - teigė H. de Balzakas. Į apdovanojimų renginį pasidžiaugti nueitu keliu, aukštais įvertinimais Lietuvos konkursuose, olimpiadose prasidėjus birželiui mokinius ir jų mokytojus sukvietė  Marijampolės savivaldybės meras P. Isoda.
Marijampolės savivaldybės meras pasveikino ir įteikė padėkos raštus bei dovanėles Sūduvos  gimnazijos trečiokei Evelinai Bartišiūtei,  užėmusiai trečiąją vietą Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso vertimų sekcijoje (paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Virginija Gurevičienė ir anglų kalbos mokytoja Inga Jurčikonytė-Kaminskienė) bei abiturientei Gretai Svirupskytei,  užėmusiai antrąją vietą Lietuvos 9-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso regiono etape (paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Kristina Rudzevičienė).
Sveikiname mokines ir jų mokytojas.