I KTU gimnazijos klasės išvyka į KTU Chemijos fakultetą

I KTU klasės mokiniai-jaunieji mokslininkai. 2022-11-10  klausėsi lektorės Neringos Dubauskienės paskaitos apie dirbtinį intelektą.
Kitą dieną,  lydimi chemijos mokytojos V. Januškaitienės ir fizikos mokytojos A. Ivanauskaitės, vyko Į KTU Chemijos fakultetą, kur vykdė veiklas, skirtas aukštesnės pažangos lygio mokiniams. Jie atliko du praktikos darbus (rūgščių savybės, tirpalo masės dalies nustatymas), sprendė uždavinius ir išklausė mokslininko paskaitą. Dienos nuovargį atpirko įdomi veikla ir patirtas džiaugsmas dirbant netradicinėje aplinkoje.

Mokytoja Violeta Januškaitienė

Marijampolės Sūduvos gimnazijoje naujus mokslo metus pradės „KTU klasė“

2022-2023 mokslo metais devyniuose regionuose 13 ugdymo įstaigų steigiamos „KTU klasės“. Pagrindinis jų tikslas suteikti mokiniams kompleksines, sustiprintas gamtos ir tiksliųjų mokslų, matematikos, chemijos, fizikos, biologijos, informacinių technologijų, žinias bendradarbiaujant Gimnazijai ir Universitetui. Balandžio 8 dieną Kaune, KTU multifunkciniame centre,  įvyko ir pirmasis visų ugdymo įstaigų-partnerių susitikimas, kurio metu buvo aptartos bendros projekto gairės ir veiklų planas.
Klasių formavimo principus spręs mokyklos.

Publish modules to the "offcanvs" position.