ISM projektas "Verslo klasė"

ism logo lt blue
Nuo 2020 m. rugsėjo mėn. Marijampolės Sūduvos gimnazija dalyvauja ISM projekte Verslo klasė.
ISM Verslo klasė – unikalus projektas III-IV klasių mokiniams. Projekto tikslas – šviesti jaunus Lietuvos žmones ir plėsti jų praktines ekonomikos, politikos, verslo, finansų, rinkodaros bei kitų inovatyvių sričių žinias. Verslo klasė suteikia unikalią galimybę susipažinti su universiteto bendruomene – didelę mokymo patirtį turinčiais dėstytojais, kurie yra dėstę ar mokęsi prestižiniuose užsienio universitetuose, absolventais ir jaunųjų startuolių ar Lietuvos verslų įkūrėjais.
ISM Verslo klasės projekte dalyvaujančios gimnazijos gauna nemokamą paskaitą 10 klasių moksleiviams, kurios metu sertifikuotas karjeros konsultantas padeda sudaryti individualius mokymosi planus ir gali pakonsultuoti įvairiais karjeros klausimais.
  • Mokiniai turi galimybę susipažinti su ISM universiteto bendruomenės nariais ir gyvai pasikonsultuoti su savo sričių profesionalais;
  • Pamokose gilinamos ne tik teorinės, bet ir praktinės žinios – mokiniai susipažįsta su realiomis pasaulio problemomis, diskutuoja apie jų sprendimo būdus bei plačiai paplitusius stereotipus.
  • Dalis pamokų vyksta anglų kalba, tad moksleiviai ne tik gerina anglų kalbos žinias, bet ir pajunta, ką reiškia studijuoti tarptautinėje aplinkoje;
  • Už dalyvavimą projekte moksleiviai gauna Verslo klasės sertifikatus bei papildomus 0,3 balo, stodami per išankstinį ISM priėmimą.