Konkursas „ne(Reklama): aplankyk Lietuvą 2024“

foto neReklamaII-III klasių mokiniai (Dovydas Leonavičius, Denisas Kaminskas, Liudvikas Jušinskas, Dovydas Kereiša ir Klaudija Paužaitė) dalyvavo respublikiniame 9-12 klasių mokinių integruoto anglų kalbos ir IT reklamos kūrimo konkurse „ne(Reklama): aplankyk Lietuvą 2024.“
Konkurso darbas – skaitmeninės reklamos kūrimas ir pateikimas anglų kalba. Vertinimo komisijai pateikėme du skaitmeninės reklamos darbus. Viena komanda - D.Leonavičius ir D.Kaminskas ( II gimnazijos klasė) - pasirinko Žemaitijos regioną, kūrybiškai ir originaliai jį pristatė, antroji komanda - L.Jušinskas, K.Paužaitė ir D.Kereiška (III gimnazijos klasė) -  savo darbu pakvietė aplankyti Anykščius ir, sugalvojus slapčiausią norą, įkopti į Laimės žiburį.
Nuoširdžiai džiaugiuosi, jog dalyvaudami konkurse mokiniai lavina savo anglų kalbos ir IT įgūdžius, ugdo kūrybiškumą ir vizualinę kalbą, naudodamiesi skaitmeninėmis  technologijomis, atskleisdami savo požiūrį į rečiau lankytinas vietas/ objektus/ edukacines programas Lietuvoje. Taip pat tai puiki galimybė savarankiškai domėtis Lietuvos paveldu, patrauklia ir originalia forma perteikti informaciją anglų kalba, kuriant skaitmeninę reklamą pasirinktam konkurso objektui, būti pilietiškai atsakingiems už pateiktą turinį ir suvokti viešą erdvę, ugdytis komunikavimo, kūrybiškumo, pažinimo, skaitmeninę, kultūrinę, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos bei kultūrinę kompetencijas.
Dėkoju savo mokiniam už iniciatyvą, kūrybiškumą ir norą pažinti.
Anglų kalbos mokytoja
Inga Jurčikonytė-Kaminskienė