Respublikinio internetinio projekto ,,Let‘s Create a Story“ finalas

Komandos nuotraukaMūsų gimnazijos komanda penkti metai dalyvauja nacionaliniame internetiniame pasakojimo kūrimo projekte ,,Let‘s Create a Story“. Į šią veiklą noriai įsijungė IKTU klasės mokiniai Emili Venskūnaitė, Ilanta Ūkaitė, Tautvydas Žiurinskas, Agnė Kontrimavičiūtė ir Melita Šmigelskaitė. Prasidėjęs praėjusių metų lapkritį, projektas tęsėsi beveik metus ir baigėsi gegužės pabaigoje.
Projekto metu mokiniai aktyviai įsitraukė į kūrybinį procesą, originaliai reiškė savo mintis bei plėtojo kūrybinę ir skaitmeninę kompetencijas. Mūsų komandoje tekstą kūrė Tautvydas, Ilanta ir Emili. Agnė ir Melita sukurtam tekstui piešė iliustracijas.
 Savo sukurtą darbą nusiuntėme projektą inicijavusiai Tauragės Žalgirių gimnazijai. Mokytoja Inga Jurčikonytė-Kaminskienė buvo atsakinga už veiklos koordinavimą ir teksto redagavimą.
Projektas jau baigėsi, o mokiniai ir projekto mokytojos džiaugiasi rezultatu – puikia, gražiais piešiniais iliustruota mokinių kūrybos knyga, unikalia galimybe išreikšti mokiniams savo kūrybiškumą, gilinti anglų kalbos žinias, o mokytojams – bendradarbiauti bei pasisemti naujų idėjų. Technologijų amžiuje, kai dažnai pamirštamas knygų skaitymas, projekte dalyvavę mokiniai ragina neužmiršti skaitymo ir jo teikiamo malonumo.
Iliustruotą knygą galima rasti paspaudus šią nuorodą: https://viewer.joomag.com/-/0482184001715190288/p1
Mūsų komandos pasakojimas “New York Dream. Three Ways” 116-123 psl.
Malonaus skaitymo!
Anglų kalbos mokytoja