1,2 % parama gimnazijai

NUOTOLINIS MOKYMASKviečiame paremti Marijampolės Sūduvos gimnaziją – juk tai nieko nekainuoja. Mes kartu galėsime įgyvendinti dar daugiau naujų idėjų mūsų vaikams!

Nuoširdžiai dėkoju mokinių tėvams, gimnazijos darbuotojams ir visiems, kurie pervedė dalį savo gyventojų pajamų mokesčio Sūduvos gimnazijai. 2021 m. gimnazija gavo 2962 Eur paramos ir šiuos pinigus naudojo taupiai bei atsakingai – skyrė  tarptautinių projektų įgyvendinimui ir kompiuterinės įrangos atnaujinimui (įsigijimui).

Maloniai  prašome Jūsų ir šįmet paremti Sūduvos gimnaziją. Skirdami paramą, Jūs prisidėtumėte prie mokinių poilsio ir „tyliųjų“ mokymosi zonų įkūrimo, gimnazijos erdvių ir sporto inventoriaus atnaujinimo. Tik žiūrėdami viena kryptimi sukursime patrauklią ir šiuolaikišką gimnaziją kiekvienam bendruomenės nariui.

Su dideliu dėkingumu

Gimnazijos direktorė Audronė Vaičiulienė

Kaip skirti 1,2 % Sūduvos gimnazijai?

1. Per elektroninę bankininkystę ar VMI priemonėmis prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) arba adresu http://deklaravimas.vmi.lt/.
  2. Kairiajame vertikaliame meniu parinkite „Pildyti formą“.
  3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
  4. Spauskite formą elektroniniam pildymui (gaublys).
  5. Pildykite formą vedlio principu:
  • Gavėjas – Marijampolės Sūduvos gimnazija arba 300594972;
  • Paskirtis – Parama gimnazijai;
  • Mokestinis laikotarpis – 2021 (galima ir daugiau).
  1. Baigę pildyti, paspauskite „Pateikti“.

Ačiū Jums už bendradarbiavimą ir pasitikėjimą.

Marijampolės Sūduvos gimnazijos rekvizitai

Paramos gavėjo kodas 300594972