I gimnazijos klasių popietė ,,Kartu linksmiau!”

2024 m. birželio 20 dieną nuo 17 val. mokykla šurmuliavo: rinkosi į aktų salę pasipuošę I klasių gimnazistai, jų tėvai, draugai, mokytojai, administracija.
          Kiekviena klasė išradingai  pristatė savo įdomiausias mokymosi bei laisvalaikio kartu akimirkas, pasiekimus, talentus. Grožėjomis ir video reportažais, ir šmaikščiais nuotraukų komentarais, ir linksmomis dainomis, įspūdingais šokiais. Be to, kiekvienos klasės mentoriai savo klasę apibūdino devyniais žodžiais (juk mokiniai baigė devintą klasę, todėl ir žodžių skaičius simbolinis).
          Renginį vainikavo muzikos mokytojos Danutės Klevienės jungtinė daina, kurią dainavo visi renginio dalyviai. Beje, kiekvienai klasei mokytoja parinko dainą, o mokiniai ją mokėsi net keletą savaičių.
          Gimnazijos direktorė Audronė Vaičiulienė savo kalboje akcentavo, kad šis renginys leidžia pamatyti paaugusius ir drąsiai atsiskleidusius mūsų gimnazijos jauniausius mokinius. Dėkojo mentoriams (jų iš viso 14, nes kiekvienai klasei tenka po du) už darbą visus mokslo metus, už gebėjimą taip matomai paauginti jaunus žmones ir įvesti į gimnazijos bendruomenę.
         Popietę vedė vyresnioji mentorė ir lietuvių kalbos bei literatūros mokytoja Jūratė Vosylienė.