Erasmus + akreditacijos projekto mokymai Paryžiuje

erasmusRugpjūčio 13 – 18 dienomis Marijampolės Sūduvos gimnazijos mokytojų komanda - Rūta Antulionienė, Neringa Karpavičienė (matematikos mokytojos) bei  Liudmila Kaluškevičienė (prancūzų kalbos mokytoja)-  dalyvavo Erasmus + akreditacijos projekto mokymuose Paryžiuje, Prancūzijoje. Projekto metu mokytojos tobulino profesinius įgūdžius, susipažino su naujais, novatoriškais matematikos ir fizikos mokymo metodais. Projekto metu įgytos žinios padės skatinti mokinius veiksmingesniais būdais mokytis matematikos ir gamtos mokslų, taikant 21-ojo amžiaus interaktyvius, orientuotus į kūrybinį mąstymą mokymo metodus. Mokymų  pabaigoje mokytojai pristatė savo orientuotus į gyvenimą projektus, kuriuos galės įgyvendinti su savo mokiniais per mokslo metus.