„Lietuvos Junior Achievement“ kalėdinė mugė

Gruodžio 11-ąją dieną „Litexpo“ kongresų ir parodų rūmuose įvyko tradicinė „Lietuvos Junior Achievement“ kalėdinė mugė. Joje mokomosios bendrovės, dalyvaujančios „accelerator_x“ programoje, pirmą kartą šiais mokslo metais pristatė savo sukurtas paslaugas ir produktus. „Litexpo“ lankytojų laukė 130 jaunųjų bendrovių – beveik 400 mokinių.
 Marijampolei eXpo atstovavo Sūduvos gimnazijos „Handle“ komanda, kurią lydėjo  mokytoja Rasa Tumosienė .
  „Lietuvos Junior Achievement“ vadovė Andželika Rusteikienė džiaugėsi, kad smagu stebėti, kaip auga moksleivių verslai, kai jie sulaukia pakankamai pagalbos ir patarimų iš profesionalų. Vadovė teigė, kad tokie renginiai, kaip eXpo, yra labai svarbūs jauniesiems verslininkams, nes kiekvienas ten nupirktas produktas gali tapti postūmiu toliau vystyti savo verslą.