Respublikinė bendrojo ugdymo mokyklų viktorina ,,Lietuvos Valstybės Konstitucijai - 100”

Spalio 12 dieną Marijampolės Sūduvos gimnazijos mokinių komanda ,,SŪDUVA’’ su mokytoja Vaida Pituškiene vyko į Kauno Maironio universitetinę gimnaziją paminėti Lietuvos Valstybės Konstitucijos šimtmetį. Komanda dalyvavo respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų viktorinoje,, Lietuvos Valstybės Konstitucijai - 100”. Mokiniai turėjo atsakyti į klausimus, nagrinėti šaltinius bei atlikti  kūrybinę užduotį - sukurti įkvepiančią kalbą Lietuvos Konstitucijos penkmečio minėjimo proga. Mūsų komandos kapitonas Aleksas Bartkus (I KTU klasės mokinys) puikiai atstovavo Sūduvos komandai ir pasakė itin įtaigią kalbą.
Taip pat mokiniams buvo suorganizuota ekskursija po istorinį gimnazijos pastatą, kuriame 1920-1922 metais dirbo Lietuvos Steigiamasis Seimas ir buvo padėti mūsų modernios valstybės pamatai. Sūduvos komanda viktorinoje užėmė trečią vietą- džiaugiamės šiuo puikiu rezultatu.  Po apdovanojimų visi pasivaišinome pyragėliais ir kupini gerų emocijų grįžome namo.
Gabrielė Barkauskaitė , IIG klasės mokinė