Respublikinio internetinio projekto ,,Let‘s Create a Story“ finalas

Mūsų gimnazijos komanda ketvirti metai dalyvauja nacionaliniame internetiniame pasakojimo kūrimo projekte ,,Let‘s Create a Story“. Į šią veiklą noriai įsijungė IB klasės mokinės Evita Zaveckaitė, Karilė Uzdilaitė, IIA - Skaistė Kazinevičiūtė ir IIIG klasės mokinys Tomas Blažiulionis.
Projekto metu mokiniai aktyviai įsitraukė į kūrybinį procesą, originaliai reiškė savo mintis bei plėtojo kūrybinę ir skaitmeninę kompetencijas. Mūsų komandoje tekstą kūrė Tomas ir Karilė. Skaistė ir Evita sukurtam tekstui piešė iliustracijas .
 Savo sukurtą darbą nusiuntėme projektą inicijavusiai Tauragės Žalgirių gimnazijai. Mokytoja Inga Jurčikonytė-Kaminskienė buvo atsakinga už veiklos koordinavimą ir teksto redagavimą.
 Taigi, internetinis projektas ,,Let‘s Create a Story“ yra puikus kompetencijomis grįsto ugdymo pavyzdys, kur ne tik gilinomas anglų kalbos žinios, bet ir skatinamas  kūrybiškumas bei originalumas.
Iliustruotą knygą galima rasti paspaudus šią nuorodą: https://viewer.joomag.com/-/0645577001677696305?p=214. Mūsų komandos pasakojimas: 139-153 psl.
Malonaus skaitymo!
Anglų kalbos mokytoja