Praktiniai užsiėmimai išbandant profesijas

Spalio 8 d.  gimnazijos IV kl . mokiniai dalyvavo projekto „Profesinio mokymo ir mokymosi visą gyvenimą populiarinimas Lietuvoje“ renginyje  „Jaunimo pažintinis mokymasis profesinio mokymo įstaigoje“.  Marijampolės PRC Melioracijos  transporto darbuotojų ir Žemės ūkio technologijų sektoriniame praktinio mokymo centre mokiniai išbandė  kelių statybos ir priežiūros,  melioracijos darbuotojo ir automechaniko profesijas.
  Mokiniai džiaugėsi galimybėmis praktiškai išbandyti visas tris profesijas.  Užsiėmimo metu jie išgirdo ne tik teorinių žinių apie minėtas profesijas, bet ir patys vairavo kelių statybos ir priežiūros bei melioracijos srityse naudojamą techniką, lankėsi autoservise, susipažino su paklausia automechaniko profesija, kuri kasmet populiarėja ir tarp merginų.
Marijampolės PRC virėjai - padavėjai vaišino mokinius savo keptais kibinais, virtu sultiniu. Dėkojame PRC darbuotojams už įdomų, praktišką, informatyvų renginį.
Socialinė pedagogė Dalia Lodienė