Dainų šventėje gimnazijos kanklininkai

Liepos 2d. Sūduvos gimnazijos kanklininkai, vadovaujami muzikos mokytojos Rasos Slankauskienės,  kankliavo dainų šventės kanklių koncerte "Skambėkite kanklės".  Koncertas vyko šv. Jonų bažnyčioje, esančioje greta Vilniaus universiteto. Nors vėlai vakare jautėsi nuovargis po visos dienos repeticijų ir pasirodymo, bet dalyvių nuotaika buvo puiki, įspūdžiai netilpo širdyse. Į savo atminties skrynią kiekvienas įsitraukėme dar po vieną naują, įsimintiną patirtį, stipresnį tapatumo jausmą su šokančia, dainuojančia ir muzikuojančia Lietuva. Vakaro pasirodymą pabaigėme J. Naujalio daina "Lietuva brangi"(žodžiai Maironio). Giedojo pagarbiai atsistoję visi: ir atlikėjai, ir žiūrovai. Juk ši daina (kartais vadinama giesme) - tai muzikinis paminklas mūsų patriotizmui, pilietiškumui, Lietuvos meilei.
Buvo taip gera jausti vienybę su visa tauta!