Atvirų durų diena BŪK TEN, KUR TAVO SPRENDIMAI KEIČIA RYTOJŲ.

2022-04-26 d. gimnazijos JPR nariai ir mokiniai, besidomintys policijos pareigūno profesija, lankėsi Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato  organizuotoje atvirų durų dienoje. Į renginį susirinkusius miesto mokyklų moksleivius sveikino Marijampolės apskrities VPK viršininko pavaduotojas Alfredas Bartkus.
Marijampolės apskrities VPK pareigūnai kartu su Lietuvos policijos mokyklos atstovais bei MRU nacionalinio priėmimo grupės vadovu Sauliumi Bugailiškiu pristatė policijos pareigūno profesiją, supažindino su stojimo sąlygomis, pasakojo apie karjeros galimybes, ateities perspektyvas. Susitikime dalyvavę Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „ARAS“ atstovai pristatė ginkluotę, pareigūno aprangos ypatumus.
Kultūros centro prieigose mokiniai iš arti apžiūrėjo policijos automobilius, ginkluotę.
Socialinė pedagogė Dalia Lodienė