Specialioji pedagogė Loreta Papečkienė

tel.nr. +370 61280040

Specialiojo pedagogo veiklos tikslas – teikti specialiąją pedagoginę pagalbą mokiniams, turintiems mokymosi sunkumų, sutrikimų bei negalių, didinti specialiųjų poreikių turinčių mokinių ugdymosi veiksmingumą atsižvelgiant į mokinio savarankiško gyvenimo perspektyvą.

Uždaviniai:

1. Inicijuoti mokymąsi bendradarbiaujant, skatinti mokymosi įgūdžių bei savarankiško mokymosi strategijų formavimąsi, atsižvelgiant į mokinio savarankiško gyvenimo perspektyvą.
  2. Ugdyti gebėjimus, kurie leidžia kompensuoti sutrikusios funkcijos veiklą arba prisitaikyti ir produktyviai veikti be jos.
  3. Lavinti pozityviuosius asmens gebėjimus, plėtoti pažinimo galimybes.
  4. Ugdyti tapatumo ir pasididžiavimo gimnazija jausmą, puoselėti tradicijas, kultūrą, formuojant vertybines nuostatas.
  5. Kurti saugią ir sveiką mokymo (si) aplinką, motyvuojančią mokytis ir mokyti. Efektyviai išnaudoti inovatyvias ugdymo (si) aplinkas ir priemones.
  6. Aktyviai dalyvauti mokyklos Vaiko gerovės komisijos darbe.

Spausdinti   El. paštas

Publish modules to the "offcanvs" position.