Tarptautinė nerūkymo diena.

Kiekvienais metais trečiąjį lapkričio ketvirtadienį minima Tarptautinė nerūkymo diena. Tai yra puiki proga atkreipti rūkančiųjų dėmesį į galimybes atsisakyti rūkymo savo ir savo artimųjų sveikatos labui. Tradiciškai kiekvienais metais mūsų gimnazijos socialinė pedagogė Dalia Lodienė organizuoja prevencinį renginį, skirtą nerūkymo dienai. Iš anksto gimnazijos mokiniai atsakė į anketos klausimus, o atsakymų analizę šio renginio metu pristatė mokinė Klaudija. Šiemet I, II, III, IV klasių mokiniai ir netgi mokytojų komanda dalyvavo viktorinoje „Kvėpuok oru“ ir pasitikrino savo žinias. I-os vietos laimėtojai buvo apdovanoti saldžiais prizais, o likusieji taip pat gavo po saldžią dovanėlę kaip alternatyvą cigaretei.
Kam rūkyti ir žudyti,
Jei gali to nedaryti?
Plaučiai, oras bus švarus
Ir sveikata džiugins mus.
Klaudija Paužaitė, IIC klasė