Sėkmės istorija. Martynas Ruseckas

IMG 20231219 130436 12023-12-19 II KTU klasės mokiniai susitiko su buvusiu gimnazijos ugdytiniu Martynu Rusecku.
2019 metais Martynas baigė Sūduvos gimnaziją jau žinodamas, kuo nori būti. Jo svajonė- tapti sporto žurnalistu- lydėjo nuo 9 klasės. Todėl gerais pažymiais baigęs gimnaziją Martynas įstojo į Huddersfieldo universitetą Didžiojoje Britanijoje. Gavęs paskolą mokslams vaikinas 3 metus mokėsi bakalauro studijose, dar per metus baigė magistro studijas. Besimokydamas susidūrė su įvairiais iššūkiais, iš kurių bene didžiausias buvo Covid-19  epidemija, dėl kurios ne tik negalėjo sugrįžti į namus, bet ir Anglijoje gyveno gana uždarai. Besimokydamas Martynas nesėdėjo sudėjęs rankų: dirbo sandėlyje, vėliau videografu. Kaip pats teigė, svarbu jau studijų metais užmegzti įvairių kontaktų ir sukaupti kuo daugiau skirtingų įgūdžių, kurie pravers vėliau.
Baigęs universitetą 2023 metų birželį Martynas užpildė anketą dėl darbo CNN, tačiau neturėjo daug vilčių, kad bus pakviestas. Ir štai- jau rugpjūčio mėnesį dalyvavo motyvaciniuose pokalbiuose ir buvo priimtas dirbti skaitmeniniu prodiuseriu. Kaip pasakojo, dirba įvairius darbus, jo paruoštą medžiagą galima aptikti socialiniuose tinkluose Tik Tok, Instagram. Martynas laimingas- jam sekasi darbas, tenkina uždarbis, susitinka su įdomiais žmonėmis ir turi galimybę tobulėti.
Svarbiausia Martyno mintis, pasidalinta su klausytojais: „Jeigu pats nieko nedarysi, svajonės neišsipildys.“ Išklausę jo pasakojimo, patikėjome. Iš tiesų ši sėkmės istorija ne tik sudomino, bet ir motyvavo siekti, ko norime.

Meilina Kelmelytė, II KTU klasės mokinė