Rudeniškai spalvota išvyka į Anykščius

Spalio 10 dieną 9-12 klasių mokiniai, aktyviai dalyvaujantys įvairiuose lietuvių ir anglų kalbų renginiuose, išvyko į Anykščius, į literatūrinę edukaciją. Juos lydėjo trys mokytojos: Jūratė Vosylienė, Inga Jurčikonytė – Kaminskienė ir Virginija Zabilevičienė.
          Aplankėme A. Baranausko ir J. Biliūno muziejus, apžiūrėjome Anykščių bažnyčią, skaitėme prie bažnyčios esančius Baranausko dienoraščio bei poemos ,,Anykščių šilelis“ fragmentus, kopėme į Laimės žiburį, grožėjomės rudeniškai pasipuošusiais miškais, laukais ir Šventosios pakrantėmis.
           Išvyka patiko visiems, nes pabuvimas autentiškoje rašytojų gyvenimo aplinkoje leidžia giliau pažvelgti ir į jų kūrybą, plečia akiratį ir stiprina vertybes.