Mentorių išvyka į Šiaulius

Gruodžio 7 dieną gimnazijos mentorių komanda su direktore A. Vaičiuliene, direktorės pavaduotoju ugdymui D. Kazlausku ir psichologe L. Kavaliauskiene vyko į Šiaulių rajono Dubysos aukštupio mokyklą, kuriai vadovauja direktorius V. Bacys. Ugdymo įstaigą sudaro keturi skyriai: Bazilionių, Kurtuvėnų, Bubių ir Aukštelkės. Juose ugdomi įvairaus amžiaus vaikai: nuo darželinukų iki dešimtokų. Apsilankėme Bazilionių ir Kurtuvėnų skyriuose. Direktorius papasakojo apie ugdymo įstaigos darbą, problemas, pasiekimus. Pasidalijo patirtimi, kaip galima padėti kiekvienam mokiniui, turinčiam specialiųjų poreikių, elgesio sutrikimų ar susiduriančiam su kitokiais sunkumais.  Bazilionių skyriaus mokytojos pristatė projektus, kuriuose dalyvauja ir mokytojai, ir mokiniai. Pabrėžė, kad jei yra noras, net ir su labai mažu mokinių būreliu galima daug ką nuveikti.
 Iš Dubysos aukštupio mokyklos vykome į Šiaulius, lankėmės  Chaimo Frenkelio muziejuje- viloje, supažinome su odininkystės amatu, dvaro gyvensena ir dalyvavome nuotaikingoje ir informatyvioje edukacinėje veikloje.
 Skaniai pavalgę „Morgano“ restorane rimtų iššūkių kėlusiu žiemos keliu grįžome į Marijampolę. Nors kelionė buvo tolima, kupina rizikos, tačiau įdomi bendrystė atpirko visus sunkumus.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Virginija Gurevičienė, Reda Benevičienė