KARJEROS SAVAITĖ –2023: KTU diena

Gruodžio 4 - 8 d. gimnazijoje vyksta Karjeros savaitė – 2023. Mūsų gimnazijos mokiniai jau tryliktą kartą bando surasti sėkmingos karjeros formulę. Tai padaryti šiemet jiems padės Kauno technologijos universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Vilniaus universiteto ir Kauno kolegijos atstovai.
Karjeros savaitė prasidėjo KTU diena. Pirmiausia IVG, IIIG, IIKTU ir IIIS klasių mokiniai dalyvavo paskaitoje „Savo ateities beieškant“, kurią vedė doc. dr. Ainius Lašas – socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dekanas, dėstytojas, politologas, dirbęs Japonijos, Didžiosios Britanijos, JAV prestižiniuose universitetuose. Mokiniai buvo supažindinti su aštuoniais gyvenimo principais, kurie gali padėti jiems užsiauginti tvirtesnį stuburą, skatina nebijoti ieškoti, klysti ir siekti ambicingų tikslų.
Ekonomikos ir verslo fakulteto Apskaitos ir finansų krypčių studijų programų vadovė doc. dr. Kristina Kundelienė IIKTU klasės mokiniams vedė paskaitą „Pinigų apskaitos gudrybės“. Docentė atkreipė dėmesį, kokie veiksmai žmones dažniausiai priveda prie rimtų finansinių problemų. Asmeninių finansų valdymo išmanymas neatsakys, iš kur gauti pinigų, bet gali padėti, kad lėšos nesibaigtų tuomet, kai jų iš tiesų labiausiai reikia. Kaip susitvarkyti savo finansus? Nusistatyti tikslus, susidaryti realų planą, kaip juos įgyvendinti. Taupymas nėra malonus procesas, bet jo vaisiai saldūs. Aktyviausi pamokos dalyviai buvo paskatinti dovanėlėmis su KTU atributika.
Nuoširdžiai dėkojame svečiams už mokiniams suteiktas žinias ir asmenines konsultacijas.
Nijolė Grinytė,
karjeros savaitės organizatorė