Jaunimo festivalis VibeLift 2024

Gegužės 7dieną I, II ir III klasių gimnazistai vyko į jaunimo festivalį „VibeLift 2024”. Tai ne tik jaunimo motyvacinis festivalis, bet ir kelionė į ateitį. Festivalis buvo skirtas įkvėpti ir motyvuoti jaunimą siekti savo tikslų, emocinio saugumo, finansinės gerovės ir karjeros. Renginyje turėjome puikią galimybę klausytis motyvuojančių ir įkvepiančių pranešimų, kuriuos skaitė žinomi žmonės Mantas Kalnietis, Žygimantas Gečas, Vidas Bareikis, Marijonas Mikutavičius ir kiti. Jie įkvėpė jaunimą savo pavyzdžiais, dalijosi istorijomis, kaip dirbtinis intelektas (DI) ir technologijos keičia darbo ir mokymosi aplinką, kokių įgūdžių reikės rytojaus profesijoms ir kaip išlikti bei tobulėti tokiame besikeičiančiame pasaulyje. Festivalio metu mokytojos taip pat nenuobodžiavo! Švietimo pokyčių judėjimas „EduAction“, siekdamas tobulinti mokytojų kompetencijas, pristatė specialią programą mokytojams. Gimnazistai ir lydinčios mokytojos linksmai praleido laiką ir įgijo nemažai naujos patirties.