Integruota edukacija miesto erdvėse

Birželio mėn. 7 d. IA, IC ir III klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytojomis I.Jurčikonyte-Kaminskiene, K.Paulėkiene bei I.Mitrulevičiene vedė integruotą lietuvių kalbos, anglų kalbos ir  istorijos edukaciją miesto erdvėse “Lobių paieškos”, kurios metu išsamiau susipažino su kultūrinę, istorinę, religinę reikšmę turinčiais miesto pastatais, architektūrinėmis detalėmis, pasidomėjo jų istorija ir savo miestą pažino KITAIP. Edukacijoje dalyvavusiems mokiniams buvo pateikti intriguojantys klausimai apie įžymias miesto istorines, architektūrines, religines vietas. Dirbdami ir vaikščiodami grupelėmis, mokiniai ieškojo kiemelio, skirto Marijampolės įkūrėjos P.Butlerienės “pomėgiui” įamžinti, romantikos/meilės ženklo prie “Spindulio” kino teatro, Temidės buveinės Marijampolėje, aiškinosi, kuo nusipelnęs Marijampolei skulptorius K.Balčiūnas. Tokiu būdu mokiniai ne tik surado atsakymus į jiems pateiktus klausimus, bet ir  geriau pažino savo gimtąjį miestą, aktyviau praleido laiką ir sužinojo negirdėtų faktų.
Vėliau mokiniai, susisteminę surinktą informaciją, elektroniniu formatu anglų kalba paruošė lankstinuką užsienio svečiui  apie lankytinas miesto vietas. Džiaugiamės, kad integruota edukacija tapo puikia galimybe pažinti savo miestą, o kartu ir save.
Anglų kalbos mokytoja Inga Jurčikonytė-Kaminskienė