Atostogauti ir mokytis

2022 m. sausio 7 d. mes, Marijampolės Sūduvos gimanazijos I klasių biotechnologijų modulio atstovės Gabrielė Barkauskaitė ir Gabrielė Brusokaitė, su biologijos mokytojomis Rita Kazlauskiene ir Aušrele Taputiene vykome į VGTU inžinerijos licėjų. Dalyvavome tarptautinėje mokytojų ir mokinių metodinėje konferencijoje „STEAM pamokos vertės pamatavimas: mokiniai sako TAIP!”
    Konferencijos pradžią  paskelbė VGTU inžinerijos licėjaus direktorė Lina Bagdžiūnaitė-Litvinaitienė bei  švietimo,  mokslo ir sporto ministerijos viceministras Ramūnas Skaudžius.
    Konferencijai prasidėjus mokiniai buvo suskirstyti į dvi grupes, jų nariai dalyvavo STEAM pamokose.
    Pirmas užsiėmimas - lietuvių kalbos ir matematikos integruota pamoka, kurioje susipažinome bei prisiminėme geometrines figūras ir jų pavadinimų kirčiavimą. Antras užsiėmimas - muzikos ir kūno kultūros integruota pamoka, kurioje mokėmės pagal  vieną iš P. Čaikovskio “Spragtuko” ritmų taisyklingai varinėtis krepšinio kamuolį. Pamokos buvo netradicinės, įdomios, pakeliančios nuotaiką.
    Papietavę aptarėme STEAM pamokas su mokytojais. Konferencijos pabaigoje kartu gaminome žibančius suvenyrus.
    Nors ir pavargusios, bet kupinos gerų įspūdžių sėkmingai grįžome namo :)
Gabrielė Barkauskaitė ir Gabrielė Brusokaitė