Marijampolės Sūduvos gimnazija

Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena

  • Paskelbta: 2025-09-26
  • Kategorija: Renginiai

Rugsėjo 26-osios rytą Sūduvos gimnazijos bendruomenę nustebino lietuvių, vokiečių, anglų, prancūzų, ispanų, rusų kalbomis skelbiama informacija apie šią dieną -Europos kalbų dieną. Visi galėjo sužinoti, kokios veiklos laukia per pertraukas. Jos buvo skirtos M. K. Čiurlioniui - ne tik Lietuvos, bet ir Europos dailininkui, kompozitoriui, rašytojui.

Gimnazistai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie šį, kiekvienam žinomą žmogų, atsakyti į klausimus pasirinkta kalba. Prancūzų, ispanų , anglų, vokiečių, rusų kalba parašyti dešimt atsakymų – iššūkis, bet įveikiamas.

Po keturių pamokų gimnazijos bendruomenė klausėsi skaitomų M. K. Čiurlionio laiškų Sofijai ištraukų. Tekstai užsienio kalbomis leido ne tik gėrėtis mokinių gebėjimais, bet ir „pasimatuoti“ savo žinias.

Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šio renginio - buvo ne tik kūrėjai, bet ir dalyviai.

Autorius:
Laimutė Kraukšlienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas