foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas

Microsoft teams

1200px Microsoft Office Teams 2018present.svg

Microsoft teams administratorius -
Justinas Deveikis
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

 Spalio 19 – 23 dienomis gimnazijoje vyko vokiečių kalbos dienos „Ö kaip öko?“. Nuo 2020 metų liepos mėnesio Vokietija, kaip Europos Tarybai pirmininkaujanti valstybė narė, ypatingą dėmesį skiria klimato apsaugai, todėl pagrindinė šių metų Vokiečių kalbos dienų tema buvo tvarumas.
Vokiečių kalbos besimokantys gimnazistai po filmų „Plastik im Meer“ („Plastikas jūroje“) ir „Nachhaltikkeit: die Zukunft unserer Umwelt“ („Tvarumas: mūsų aplinkos ateitis“) peržiūrų diskutavo temomis „Was bedeutet Nachhaltigkeit für mich?“ („Kas man yra tvarumas?“), „Isst du Plastik?“ („Ar valgai plastiką?“) ir „Nachhaltikkeit: die Zukunft unserer Umwelt aus meiner Sicht“ („Tvarumas: mūsų aplinkos ateitis mano požiūriu“). Jaunesnieji gimnazistai žaisdami žaidimus „CO2 – Rechner“ („CO2-skaičiuotuvas“) ir „Teste dein Öko-Typ“ („Pasitikrink savo ekotipą“) atkreipė dėmesį, kokią įtaką CO2 emisijai daro jų gyvenimo būdas.
 Integruotose geografijos (mokyt. D. Balkauskienė) ir vokiečių kalbos (mokyt. N. Grinytė) pamokose buvo atliktas tyrimas „Nachhaltigkeit im Gymnasium und zu Hause“ („Tvari aplinka gimnazijoje ir namuose“). Šio integruoto tyrimo metu buvo siekiama suteikti mokiniams žinių ir išsiaiškinti, ar mes gebame atsakingai vartoti. Įsitikinome, jog kiekvienas turime supergalių: jei nepirksime gaminių iš sunkiai perdirbamų medžiagų, gamintojai tiesiog tokių negamins, jei nepirksime atskirai suvyniotų sausainių, gamintojai tokių neparduos. Svarbiausias žingsnis mažesnėmis sąnaudomis gauti daugiau – sąmoningumas ir įprotis. Tyrimą „Tvari aplinka gimnazijoje ir namuose" planuojame tęsti ir rezultatus gimnazijos bendruomenei pristatyti kovo mėnesį Žemės dienai skirtoje savaitėje.
 III - IV kl. gimnazistai, vadovaujami technologijų mokyt. Almos Čeplinskienės, gamino papuošalus iš antrinių žaliavų ir juos eksponavo parodoje „Nachhaltige Mode: Schmuck“ („Tvari mada: papuošalai“).
 Gaila, kad norėdamos išvengti gimnazistų būriavimosi, šiemet negalėjome per ilgąsias pertraukas organizuoti veiklų visiems norintiems bendruomenės nariams.
Vokiečių kalbos mokytoja N. Grinytė
ir geografijos mokytoja D. Balkauskienė

Skirkite 1,2% nuo GPM

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.