foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas

Microsoft teams

1200px Microsoft Office Teams 2018present.svg

Microsoft teams administratorius -
Justinas Deveikis
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

     Spalio 12 dieną gimnazijos aktų salėje vyko integruota dorinio ugdymo – istorijos pamoka „2020 – ieji - Ateitininkų metai“, kurioje dalyvavo ateitininkas Ignas Kriaučiūnas. Jis pristatė prieš 110 metų įkurtą ateitininkų organizaciją, kurios įkūrėjas – Pranas Dovydaitis, Nepriklausomybės akto signataras, baigęs Marijampolės gimnaziją. Apie šią organizaciją tik nedaugelis mokinių buvo girdėję. Labiau žinomos yra skautų, šaulių organizacijos, nors visos jos turi daug bendro: ateitininkams taip pat svarbus tautiškumas, visuomeniškumas, rūpinimasis Lietuvos ateitimi, tik jie dar pabrėžia ir katalikiškumo, šeimyniškumo ir inteligentiškumo principus. Pats Ignas daug dėmesio skyrė mokymuisi – Marijonų gimnaziją baigė gavęs penkis šimtukus, studijavo mikrobiologiją ir sugrįžo dirbti į gimtąją Marijampolę. Be to, jis savaitgaliais atlieka karinę tarnybą ir dar skiria laiko savanorystei ateitininkų organizacijoje, kuri rengia savaitgalines stovyklas - vadinamąsias akademijas moksleiviams ir studentams. Jis ir pakvietė besidominčius dalyvauti moksleivių ateitininkų rudens akademijoje, kuri po dviejų savaičių turėtų vykti Marijampolėje. Gimnazistai galėjo pavartyti žurnalą „Ateitis“, kurios redaktorius – taip pat marijampolietis Vytautas Raškauskas.
           Susitikimas neprailgo, nes svečias gyvai ir įdomiai dalijosi savo žiniomis ir patirtimi.
Dorinio ugdymo mokytoja L. Braukylienė

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.