Mano dienynas logoDienyno adminstratorius -

DOEA INT PROUD TO BE DOING

logo 300x74

nerukysiu logo

Rugsėjo 30 d. Marijampolės Sūduvos gimnazijos IS klasės mokiniai pasinaudojo paskutine proga aplankyti Marijampolės Sinagogoje eksponuojamą parodą „Žydų praeities pasaulis- šiandienos viltis“. Paroda buvo atidaryta Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienai paminėti. Mokiniai parodą apžiūrėjo netradiciškai - istorijos mokytoja Vaida Pituškienė apžvelgė žydų tautos istoriją, papasakojo apie šios tautos indėlį į Lietuvos istoriją bei trumpai pristatė ekspoziciją, po to mokiniai atliko įvairias užduotis. Įdomias ir kūrybiškas užduotis parengė ir mokiniams pristatė TUC-o mokinės. Darbas vyko grupelėse, mokiniai noriai bendradarbiavo, stengėsi kokybiškai atlikti jiems skirtas veiklas. Kadangi visi devintokai yra naujokai gimnazijoje, ši pamoka mokiniams padėjo ir geriau susipažinti su bendraklasiais. Taigi ši netradicinė istorijos pamoka tikrai pavyko!

Roberta Rudminaitė, 3E klasės mokinė

logoLDK istorija

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.