foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas

Microsoft teams

1200px Microsoft Office Teams 2018present.svg

Microsoft teams administratorius -
Justinas Deveikis
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

 Rugsėjo 30 d. Marijampolės Sūduvos gimnazijos IS klasės mokiniai pasinaudojo paskutine proga aplankyti Marijampolės Sinagogoje eksponuojamą parodą „Žydų praeities pasaulis- šiandienos viltis“. Paroda buvo atidaryta Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienai paminėti. Mokiniai parodą apžiūrėjo netradiciškai - istorijos mokytoja Vaida Pituškienė apžvelgė žydų tautos istoriją, papasakojo apie šios tautos indėlį į Lietuvos istoriją bei trumpai pristatė ekspoziciją, po to mokiniai atliko įvairias užduotis. Įdomias ir kūrybiškas užduotis parengė ir mokiniams pristatė TUC-o mokinės. Darbas vyko grupelėse, mokiniai noriai bendradarbiavo, stengėsi kokybiškai atlikti jiems skirtas veiklas. Kadangi visi devintokai yra naujokai gimnazijoje, ši pamoka mokiniams padėjo ir geriau susipažinti su bendraklasiais. Taigi ši netradicinė istorijos pamoka tikrai pavyko!

Roberta Rudminaitė, 3E klasės mokinė

Skirkite 1,2% nuo GPM

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.