foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

Rugpjūčio 8 d. gimnazijoje vyko 43-iosios abiturientų laidos brandos atestatų teikimo šventė. Į gyvenimą išleidome 170 jaunų žmonių. Brandos egzaminų sesijoje jie laikė 533 valstybinius egzaminus, atestatus puošia 10 šimtukų (Brigita Kemerzūnaitė ir Ernestas Grubis gavo net po du šimtukus), 54 atskirų egzaminų įvertinimai yra nuo 86 iki 100 balų - t.y., abiturientai pademonstravo pačius aukščiausius dalykų gebėjimus. Vadinasi, su tokia atsakomybe ir meile bertas mūsų mokytojų išminties grūdas rado trąšią dirvą jų širdyse.
                      Direktorė A. Vaičiulienė linkėjo abiturientams lengvo skrydžio į gyvenimą, branginti čia, mokykloje, prabėgusį laiką ir jo suteiktas dovanas, kad ilgai, gal net visą tolimesnį gyvenimą, jie šviesių atminimų pavidalu skambėtų pavymui ir sergėtų gyvenimo labirintuose.

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.