Mano dienynas logoDienyno adminstratorius -

logo 300x74

nerukysiu logo

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

Rugpjūčio 8 d. gimnazijoje vyko 43-iosios abiturientų laidos brandos atestatų teikimo šventė. Į gyvenimą išleidome 170 jaunų žmonių. Brandos egzaminų sesijoje jie laikė 533 valstybinius egzaminus, atestatus puošia 10 šimtukų (Brigita Kemerzūnaitė ir Ernestas Grubis gavo net po du šimtukus), 54 atskirų egzaminų įvertinimai yra nuo 86 iki 100 balų - t.y., abiturientai pademonstravo pačius aukščiausius dalykų gebėjimus. Vadinasi, su tokia atsakomybe ir meile bertas mūsų mokytojų išminties grūdas rado trąšią dirvą jų širdyse.
                      Direktorė A. Vaičiulienė linkėjo abiturientams lengvo skrydžio į gyvenimą, branginti čia, mokykloje, prabėgusį laiką ir jo suteiktas dovanas, kad ilgai, gal net visą tolimesnį gyvenimą, jie šviesių atminimų pavidalu skambėtų pavymui ir sergėtų gyvenimo labirintuose.

logoLDK istorija

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.