foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas

Microsoft teams

1200px Microsoft Office Teams 2018present.svg

Microsoft teams administratorius -
Justinas Deveikis
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

Veikla, prieš 5 metus prasidėjusi kaip respublikinis projektas “One Country – Many Stories“ („Šalis viena – istorijų daug“), netrukus tapo itin populiari ir mėgstama mokinių . Prie šio projekto prisijungė 3 užsienio šalys: Lenkija, Čekija ir Latvija, tad keitėsi ir projekto pavadinimas – “Let‘s Create a Story“ („Sukurkime istoriją“). Šiais mokslo metais projekte dalyvavo 37 mokyklos, iš viso 207 mokiniai ir 40 mokytojų.  
 Mokytojas savo mokykloje suburia mokinių, kurių amžius – nuo 12 iki 18 metų, komandą. Kiekviena komanda per nurodytą laiką turi sukurti istorijos dalį ir persiųsti kitiems, o šie tęsia pradėtą istoriją. Paskutinė komanda suteikia istorijai pavadinimą. Taip pat kiekviena komanda turi iliustruoti savo sukurtos istorijos dalį. Iš viso buvo sukurta 10 istorijų su iliustracijomis. Galutinis darbo rezultatas – tai elektroninė knyga, kurią galima vartyti ir skaityti štai čia:
Mūsų gimnazijai atstovavo trys IA klasės mokiniai: Neringa Marija Banišauskaitė, Toma Karnišinaitė, Erikas Juodsnukis, ir dvi IIE klasės mokinės: Roberta Rudminaitė ir Smiltė Dubinskaitė. Komandos darbui vadovavo anglų kalbos mokytoja metodininkė Inga Jurčikonytė-Kaminskienė. Mūsų komandos istoriją "A Blessing in Disguise“ („Nėra to blogo, kas neišeitų į gera“) rasite 76 puslapyje. Malonaus skaitymo!

Skirkite 1,2% nuo GPM

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.