foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas

Microsoft teams

1200px Microsoft Office Teams 2018present.svg

Microsoft teams administratorius -
Justinas Deveikis
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

     1995 m. UNESCO lapkričio 16-ąją paskelbė tarptautine tolerancijos diena ir ji minima daugelyje pasaulio šalių. Gimnazijos Tolerancijos ugdymo centras šiais metais taip pat prisijungė prie bendros iniciatyvos ir šią dieną organizavo renginius „Tolerancijos švyturiai“. IIIA klasės mokinės Gabija Kalvaitytė ir Austėja Šeimytė lankėsi Marijampolės J. Tototraičio progimnazijoje ir su šios mokyklos Tolerancijos ugdymo centro bendruomene kalbėjo apie svarbą pažinti šalia esančius, nes nežinodami ir neišmanydami žmonės tampa pasyvūs ir abejingi kitų likimams. Taip pat pristatė mokinių kurtą filmuką apie tai, kaip susipynė dviejų šeimų likimai ir kaip drąsi marijampoliečių Babarskių šeima tapo tikrais tolerancijos ir atjautos švyturiais sudėtingų istorinių įvykių metais.
       Taip pat gimnazijoje buvo organizuota diskusija „Tolerancijos švyturiai“, kurioje buvo kalbama apie toleranciją šiandieniame pasaulyje, pasidalyta įžvalgomis, kodėl visuomenei sunku toleruoti tai, kas nauja ir nepažinu bei, pateikus sufražisčių judėjimo pavyzdį, ieškota atsakymų į klausimą, kodėl dažnai tik skaudūs ir sukrečiantys įvykiai tampa visuomenės mąstymo lūžiais. Smagu, kad diskusijoje dalyvavo ir vieną jos dalį moderavo buvusios mūsų gimnazijos mokinės, dabar jau studentės Roberta Nevieraitė ir Amanda Alesiūtė. Turbūt ne į visus klausimus atsakėme diskusijoje ir ne visas mintis spėjome išsakyti, bet juk „sušiauštos“ mintys yra pačios kūrybiškiausios, tad neabejoju, kad susitiksime pasikalbėti ir padiskutuoti dar ne vieną kartą.
                                                                           Tolerancijos ugdymo centro vadovė Vaida Pituškienė

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.