foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas

Microsoft teams

1200px Microsoft Office Teams 2018present.svg

Microsoft teams administratorius -
Justinas Deveikis
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

Padėka 01 13d

 Spalio 19 – 23 dienomis gimnazijoje vyko vokiečių kalbos dienos „Ö kaip öko?“. Nuo 2020 metų liepos mėnesio Vokietija, kaip Europos Tarybai pirmininkaujanti valstybė narė, ypatingą dėmesį skiria klimato apsaugai, todėl pagrindinė šių metų Vokiečių kalbos dienų tema buvo tvarumas.
Vokiečių kalbos besimokantys gimnazistai po filmų „Plastik im Meer“ („Plastikas jūroje“) ir „Nachhaltikkeit: die Zukunft unserer Umwelt“ („Tvarumas: mūsų aplinkos ateitis“) peržiūrų diskutavo temomis „Was bedeutet Nachhaltigkeit für mich?“ („Kas man yra tvarumas?“), „Isst du Plastik?“ („Ar valgai plastiką?“) ir „Nachhaltikkeit: die Zukunft unserer Umwelt aus meiner Sicht“ („Tvarumas: mūsų aplinkos ateitis mano požiūriu“). Jaunesnieji gimnazistai žaisdami žaidimus „CO2 – Rechner“ („CO2-skaičiuotuvas“) ir „Teste dein Öko-Typ“ („Pasitikrink savo ekotipą“) atkreipė dėmesį, kokią įtaką CO2 emisijai daro jų gyvenimo būdas.

Skaityti daugiau...

Spalio 13, 15 ir 20 dienomis visų pirmųjų klasių gimnazistams paskaitas sveikos gyvensenos temomis vedė psichologas Evaldas Karmaza.
       Per paskaitas psichologas su moksleiviais kalbėjo apie dažnai patiriamą stresą ir aiškinosi, kaip jį įveikti. Psichologas E. Karmaza gimnazistams net tik pasakojo, aiškino, bet ir patiems siūlė praktiškai išbandyti įvairius streso valdymo būdus.
       Paskaitos vyko įgyvendinant Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Kalvarijos, Kazlų Rūdos ir Marijampolės savivaldybėse".

Skirkite 1,2% nuo GPM

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.