Mano dienynas logoDienyno adminstratorius -

DOEA INT PROUD TO BE DOING

logo 300x74

nerukysiu logo

Mokymasis iš namų naudojant technologijas tapo iššūkiu mokytojams, mokiniams ir jų tėvams. Prie to turėsime visi prisitaikyti. Atsiranda asmenų, kurie nuotolines pamokas bando apsunkinti ar net sutrukdyti. Jau buvo atvejų, kai mokiniai perduoda savo prisijungimo duomenis ar persiunčia online pamokų nuorodas pašaliniams asmenims. Pastarieji trukdo pamokas, tyčiojasi, vartoja necenzūrinius žodžius ar siuntinėja įvairius nepadorius vaizdelius. Atkreipiame dėmesį, kad už virtualioje erdvėje atliktus neteisėtus veiksmus taip pat numatyta atsakomybė. Neteisėtas prisijungimas prie informacinės sistemos ar neteisėtas elektroninių duomenų perėmimas ir panaudojimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.

POLICIJA RAGINA RIMTAI ŽIŪRĖTI Į NUOTOLINĮ MOKYMĄSI IR PATARIA:

MOKINIAMS:
1. niekada neperduoti savo prisijungimo prie elektroninių dienynų (ar
kitų paskyrų) slaptažodžių pašaliniams asmenims, nes taip gali būti pasisavinti ir kiti Jūsų duomenys;
2. online pamokose bendrauti mandagiai ir draugiškai;
3. nesiuntinėti iš mokytojų gautų nuorodų svetimiems žmonėms.
TĖVAMS: domėtis ugdymosi procesu, kontroliuoti jo eigą.
MOKYTOJAMS:
1. šalinti netinkamai besielgiančius ar pašalinius asmenis iš
grupės ar nuotolinės pamokos.

Visiems mokymo ir mokymosi proceso dalyviams: netoleruoti elektroninių patyčių, nepalaikyti jų atsiradimo ar platinimo. Apie tokius netinkamus atvejus galima pateikti informaciją elektroninėmis priemonėmis www.epolicija.lt

Pagarbiai,
Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato
Veiklos skyriaus
Vyriausioji tyrėja Agnė Matusaitė

logoLDK istorija

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.