NUOTOLINIS MOKYMAS

studijos2020 1000x1000

Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

Karantinas – nemenkas iššūkis mums visiems, nes turime prisitaikyti prie kintančių ar net visiškai naujų gyvenimo sąlygų. Sudėtingiausia yra tai, kad visi vienu metu turime adaptuotis. Labai svarbu suprasti, kad šiuo metu natūralu jausti nerimą dėl nežinomybės, dėl susidūrimo su kliūtimis, dėl vis naujos informacijos gausos...

Nuo kovo 30 dienos gimnazijos psichologas dirbs nuotoliniu būdu. Konsultacijos vyks kiekvieną darbo dieną nuo 8 val. iki 16 val. pagal iš anksto suderintą laiką. Registruotis, gauti/pateikti informaciją, pranešti apie savo būseną... galima bet kuriuo metu.

Nuotolinis psichologo darbas

I. Individualios konsultacijos.

• Konsultavimas internetu vaizdo pokalbiu Messenger, programa Zoom.
  • Konsultavimas telefonu ar Messenger balso pokalbiu.
  • Atsakymai į klausimus e-paštu, e-dienyne, Messenger, sms telefonu.

II. Psichologinės pagalbos gavėjai ir veikla.

• Gimnazijos psichologas teikia pagalbą visai Sūduvos gimnazijos bendruomenei psichologiniais - emociniais klausimais (net nesusijusiais su ugdymu).
  • Gimnazijos psichologas susisiekia su visais mokiniais, kuriems buvo teikiamos individualios konsultacijos.
  • Gimnazijos psichologas susisiekia su konsultuojamų mokinių tėvais, esant būtinybei.
  • Gimnazijos psichologas veda nuotoliniu būdu emocinių įgūdžių, psichologinio palaikymo ir prevencijos pamokas III ir IV klasių mokiniams pagal pateiktą grafiką.
  • Gimnazijos psichologas skelbia informaciją, rekomendacijas apie emocinę-psichinę sveikatą, nerimo/streso net laiko valdymą, praradimų/netekties išgyvenimo etapus... problemas, kurias sukelia pandemija.
  • Gimnazijos psichologas vykdo mokytojų, mokinių ir tėvų apklausas per e-dienyną.
  • Gimnazijos psichologas nuolat stebi mokinių ugdymosi rezultatus, fiksuoja pažangą ar nesėkmes, reaguoja į mokytojų rašomas pastabas ar pagyrimus, vykdo namų darbų krūvio bei kontrolinių darbų skyrimo patikrą e-dienyne.
  • Gimnazijos psichologas bendradarbiauja su mokytojais.
  • Gimnazijos psichologas bendradarbiauja su administracija.

III. Kontaktai.

• +370 64192400
  • +370 60473349
  • E-dienynas (psichologė Lilija Kavaliauskienė)
  • Messenger Lilija Kavalė
  • E-paštas Manlauli44@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.