Karantinas – nemenkas iššūkis mums visiems, nes turime prisitaikyti prie kintančių ar net visiškai naujų gyvenimo sąlygų. Sudėtingiausia yra tai, kad visi vienu metu turime adaptuotis. Labai svarbu suprasti, kad šiuo metu natūralu jausti nerimą dėl nežinomybės, dėl susidūrimo su kliūtimis, dėl vis naujos informacijos gausos...
Nuo kovo 30 dienos gimnazijos psichologas dirbs nuotoliniu būdu. Konsultacijos vyks kiekvieną darbo dieną nuo 8 val. iki 16 val. pagal iš anksto suderintą laiką. Registruotis, gauti/pateikti informaciją, pranešti apie savo būseną... galima bet kuriuo metu.
Nuotolinis psichologo darbas
I. Individualios konsultacijos.
II. Psichologinės pagalbos gavėjai ir veikla.
III. Kontaktai.
Nacionalinės švietimo agentūros rekomenduojamas skaitmeninis mokymo (si) turinys: https://sites.google.com/itc.smm.lt/nuotolinis/naujienos
https://drive.google.com/file/d/1ZSIsx-heMcp8j7CiWEhVXEq3jWLfuj7U/view
11-12 kl. mokiniams teikti užduotis egzaminatoriuje www.egzaminatorius.lt,
9-12 kl. mokiniams „EDUKA klasėje“ https://klase.eduka.lt/.
Gerbiami mokiniai,
Eina laikas nematant Jūsų akių, negirdint balsų... Jūsų mokytojai atsakingai išnaudojo atostogų laiką ruošdamiesi nuo 2020 m. kovo 30 d. visą ugdymą perkelti į virtualią erdvę (planuokime pesimistinį variantą – tai gali trukti ir kelis mėnesius). Gimnazijoje nutarta naudotis šiomis skaitmeninėmis priemonėmis: ZOOM programa, Etest, egzaminatoriumi, e. dienynu ir pan.
Mes, mokytojai, tikime Jūsų, mokiniai, geranoriškumu, sutelktumu, netgi pagalba, jei iškils problemų naudojant informacines technologijas. Padarysime viską, kad šis sudėtingas laikotarpis neužkirstų Jūsų ateities planų, prašome ir Jus būti atsakingus ir savarankiškus. Priimkime šį iššūkį visi – sėkmingo dar nepatirto, nepažįstamo mokymo(si)!
Kaip dirbsime ir ką Jums reikia žinoti?
Gerbiami mūsų gimnazistų tėveliai, globėjai, rūpintojai!
Eina laikas nematant Jūsų vaikų akių, negirdint balsų... Mokytojai atsakingai išnaudojo atostogų laiką ruošdamiesi nuo 2020 m. kovo 30 d. visą ugdymą perkelti į virtualią erdvę (planuokime pesimistinį variantą – tai gali trukti ir kelis mėnesius). Gimnazijoje nutarta naudotis šiomis skaitmeninėmis priemonėmis: ZOOM programa, Etest, egzaminatorimi, e. dienynu ir pan.
Mes, mokytojai, tikime Jūsų, tėveliai, geranoriškumu, sutelktumu, bendryste įveikiant sudėtingą iššūkį mums visiems. Tik dirbdami kaip komanda, kaip laikrodžio mechanizmas užtikrinsime sėkmingą mūsų vaikų ugdymosi procesą, nesugriausime jų ateities planų ir svajonių.
Kaip dirbsime ir ką Jums reikia žinoti?