foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas

Microsoft teams

1200px Microsoft Office Teams 2018present.svg

Microsoft teams administratorius -
Justinas Deveikis
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

20200226 092020
Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena, svarbi mūsų tautos šventė.
Žvarbų 1918 m. vasario 16 d. rytą Vilniuje, Pilies g. 26, pasirašytas dokumentas tapo XX amžiaus Lietuvos valstybės idėjiniu pamatu, ne vienos lietuvių kartos svajonių išsipildymu, drąsos ir išminties simboliu. Šį Aktą pasirašiusiųjų vardai liko ne tik istorijoje - jų siekiai tapo mūsų kasdieninio gyvenimo palydovais. Mokėjimas susitarti, užmiršti nesutarimus dėl bendro tikslo - šiandieninė mūsų siekiamybė.
Vasario 16-osios Aktas įkvėpė dirbti ir aukotis, padėjo sunkiausiais metais neprarasti stiprybės ir neišsižadėti siekio būti laisviems.
Džiugu, kad Lietuvą savo Tėvyne pripažįsta visos po jos sparnu prisiglaudusios tautos. Tai – irgi Vasario 16-osios Akto išdava.
Su švente!

Skaityti daugiau...

Karantinas – nemenkas iššūkis mums visiems, nes turime prisitaikyti prie kintančių ar net visiškai naujų gyvenimo sąlygų. Sudėtingiausia yra tai, kad visi vienu metu turime adaptuotis. Labai svarbu suprasti, kad šiuo metu natūralu jausti nerimą dėl nežinomybės, dėl susidūrimo su kliūtimis, dėl vis naujos informacijos gausos...

Nuo kovo 30 dienos gimnazijos psichologas dirbs nuotoliniu būdu. Konsultacijos vyks kiekvieną darbo dieną nuo 8 val. iki 16 val. pagal iš anksto suderintą laiką. Registruotis, gauti/pateikti informaciją, pranešti apie savo būseną... galima bet kuriuo metu.

Nuotolinis psichologo darbas

 I. Individualios konsultacijos.

 • Konsultavimas internetu vaizdo pokalbiu Messenger, programa Zoom.
 • Konsultavimas telefonu ar Messenger balso pokalbiu.
 • Atsakymai į klausimus e-paštu, e-dienyne, Messenger, sms telefonu.

II. Psichologinės pagalbos gavėjai ir veikla.

 • Gimnazijos psichologas teikia pagalbą visai Sūduvos gimnazijos bendruomenei psichologiniais - emociniais klausimais (net nesusijusiais su ugdymu).
 • Gimnazijos psichologas susisiekia su visais mokiniais, kuriems buvo teikiamos individualios konsultacijos.
 • Gimnazijos psichologas susisiekia su konsultuojamų mokinių tėvais, esant būtinybei.
 • Gimnazijos psichologas veda nuotoliniu būdu emocinių įgūdžių, psichologinio palaikymo ir prevencijos pamokas III ir IV klasių mokiniams pagal pateiktą grafiką.
 • Gimnazijos psichologas skelbia informaciją, rekomendacijas apie emocinę-psichinę sveikatą, nerimo/streso net laiko valdymą, praradimų/netekties išgyvenimo etapus... problemas, kurias sukelia pandemija.
 • Gimnazijos psichologas vykdo mokytojų, mokinių ir tėvų apklausas per e-dienyną.
 • Gimnazijos psichologas nuolat stebi mokinių ugdymosi rezultatus, fiksuoja pažangą ar nesėkmes, reaguoja į mokytojų rašomas pastabas ar pagyrimus, vykdo namų darbų krūvio bei kontrolinių darbų skyrimo patikrą e-dienyne.
 • Gimnazijos psichologas bendradarbiauja su mokytojais.
 • Gimnazijos psichologas bendradarbiauja su administracija.

III. Kontaktai.

 • +370 64192400
 • +370 60473349
 • E-dienynas (psichologė Lilija Kavaliauskienė)
 • Messenger Lilija Kavalė
 • E-paštas Manlauli44@gmail.com
Nuo 2020 m. kovo 30 d. ugdymui persikėlus į virtualią erdvę, gimnazijos socialinio pedagogo  pagalba bus teikiama kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 iki 12.00 val. ir nuo 13.00 iki 16.00 val.
Jei turite klausimų socialinei pedagogei Daliai Lodienei – skambinkite tel. Nr.
8-602-33547, naudodami Messenger programos skambučius, WhatsApp, Viber +370 650-51088.
Rašykite žinutes į „Mano dienyną“, el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Iš anksto sutartu laiku galimos video konsultacijos per Zoom.us
Taip pat informuojame, kad socialinis pedagogas bendradarbiauja su klasių auklėtojais,  dalykų mokytojais, kitais specialistais,  administracija ir koordinuoja pagalbos teikimą mokiniams, neturintiems galimybės mokytis nuotoliniu būdu, sprendžiant mokinių  socialines-pedagogines  problemas,  ieškant  efektyvių   pagalbos būdų. Pasitelkdamas resursus, ieško problemos sprendimo būdų. Konsultuoja nemokamo maitinimo organizavimo klausimais.
                                                                                                                 Administracija

Nacionalinės švietimo agentūros rekomenduojamas skaitmeninis mokymo (si) turinys: https://sites.google.com/itc.smm.lt/nuotolinis/naujienos
https://drive.google.com/file/d/1ZSIsx-heMcp8j7CiWEhVXEq3jWLfuj7U/view
11-12 kl. mokiniams teikti užduotis egzaminatoriuje www.egzaminatorius.lt,
9-12 kl. mokiniams „EDUKA klasėje“ https://klase.eduka.lt/.

Skaityti daugiau...

Gerbiami mokiniai,

Eina laikas nematant Jūsų akių, negirdint balsų... Jūsų mokytojai atsakingai išnaudojo atostogų laiką ruošdamiesi nuo 2020 m. kovo 30 d. visą ugdymą perkelti į virtualią erdvę (planuokime pesimistinį variantą – tai gali trukti ir kelis mėnesius). Gimnazijoje nutarta naudotis šiomis skaitmeninėmis priemonėmis: ZOOM programa, Etest, egzaminatoriumi, e. dienynu ir pan.

   Mes, mokytojai, tikime Jūsų, mokiniai, geranoriškumu, sutelktumu, netgi pagalba, jei iškils problemų naudojant informacines technologijas. Padarysime viską, kad šis sudėtingas laikotarpis neužkirstų Jūsų ateities planų, prašome ir Jus būti atsakingus ir savarankiškus. Priimkime šį iššūkį visi – sėkmingo dar nepatirto, nepažįstamo mokymo(si)!

    Kaip dirbsime ir ką Jums reikia žinoti?

Skaityti daugiau...

Gerbiami mūsų gimnazistų tėveliai, globėjai, rūpintojai!

Eina laikas nematant Jūsų vaikų akių, negirdint balsų... Mokytojai atsakingai išnaudojo atostogų laiką ruošdamiesi nuo 2020 m. kovo 30 d. visą ugdymą perkelti į virtualią erdvę (planuokime pesimistinį variantą – tai gali trukti ir kelis mėnesius). Gimnazijoje nutarta naudotis šiomis skaitmeninėmis priemonėmis: ZOOM programa, Etest, egzaminatorimi,    e. dienynu ir pan.

Mes, mokytojai, tikime Jūsų, tėveliai, geranoriškumu, sutelktumu, bendryste įveikiant sudėtingą iššūkį mums visiems. Tik dirbdami kaip komanda, kaip laikrodžio mechanizmas užtikrinsime sėkmingą mūsų vaikų ugdymosi procesą, nesugriausime jų ateities planų ir svajonių.

Kaip dirbsime ir ką Jums reikia žinoti?

Skaityti daugiau...

Skirkite 1,2% nuo GPM

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.