Mano dienynas logoDienyno adminstratorius -

DOEA INT PROUD TO BE DOING

logo 300x74

nerukysiu logo

„Sakau, kokie mes stiprūs, kai mano ranka tavo rankoje. O tavo ranka jo rankoje. Šioje visą Lietuvą apkabinusioje rankų grandinėje amžinai jausime ir jų žuvusiųjų rankas...“
                                                                                                         Justinas Marcinkevičius
Lygiai prieš 30 metų mūsų šalyje buvo juntama nepaprasta drąsa ir susitelkimas svarbiam tikslui- kovai už Lietuvos laisvę. Beginkliai žmonės, suvažiavę iš visos Lietuvos, dainuodami patriotines dainas ir degdami meile Tėvynei, drąsiai stojo prieš sovietų agresorių.
Sausio 13 d. įvykiai pareikalavo nemažai aukų: 14 žmonių žuvo, apie 700 žmonių buvo sužeista. Lemtingą naktį beginkliai žmonės įrodė, kad meilė Tėvynei ir begalinis laisvės troškimas yra stipresni net už tankus.
Laisvę lengvai pažįsta tas žmogus, kuris visu savo veikimu reiškia tikrąjį žmogiškumą, kuris yra tikintis, teisingas, kantrus ir tvirtas visame, ką jis daro.
20190111 115522
20190111 115548

logoLDK istorija

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.