foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS
Covid19 LSD
Light Brown Furniture Interior Design Business Card

Karjeros testas moksleiviams

studijos2020 1000x1000

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
Kiekviena knyga gali padaryti gražesnį , jeigu ne visą žmogaus gyvenimą, tai bent jo dalelę.
V.Sarojanas
 
Knygų TOP 5. Skaitykite, nenusivilsite!
Laura Sintija Černiauskaitė „Benedikto slenksčiai“. Romane dėmesys sutelktas į jauno žmogaus brendimo istoriją. Vaikystėje mamos paliktas Benas ieško būdų savaip pažinti pasaulį. Jo svarbiausi žingsniai per gyvenimą ir yra tie slenksčiai, kuriuos įveikdamas jaunuolis kuria savo asmenybę.
 
William Golding „Musių valdovas“ . Romanas pasakojantis apie negyvenamoje saloje po katastrofos apsigyvenusius vaikus.
 
Kristina Gudonytė „Jie grįžta per pilnatį“. Romanas paaugliams apie magišką, paslaptingą Vilnių- didelį muziejų, kuriame pilna stebuklų ir praeities šmėklų. Apie draugystę, meilę, ištikimybę, išdavystę ir neįtikėtinus trijų penkiolikamečių nuotykius keliaujant iš dabarties į Renesanso laikus ir atgalios.
 
Mark Haddon „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“. Itin originalus ir nuoširdus romanas pasakoja apie visuomenę, žmones ir jų santykius. Tarp Kristoferio ir jo tėvų, tarp Kristoferio ir kiekvieno iš mūsų plyti paslaptinga bedugnė, nors pagrindinis veikėjas atrodo keistai artimas.
Harper Li „ Nežudyk strazdo giesmininko“. Romanas pilnas šviesaus liūdesio ir tylaus džiaugsmo, kuriuos žmogui atneša sąžiningumas, tolerancija, o atima žiaurumas ir prietarai. Tai žymia dalimi autobiografinis kūrinys. Autorės išpažįstamos vertybės aktualios visiems žmonėms.

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.