foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas

Microsoft teams

1200px Microsoft Office Teams 2018present.svg

Microsoft teams administratorius -
Justinas Deveikis
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

Kiekviena knyga gali padaryti gražesnį , jeigu ne visą žmogaus gyvenimą, tai bent jo dalelę.
V.Sarojanas
 
Knygų TOP 5. Skaitykite, nenusivilsite!
Laura Sintija Černiauskaitė „Benedikto slenksčiai“. Romane dėmesys sutelktas į jauno žmogaus brendimo istoriją. Vaikystėje mamos paliktas Benas ieško būdų savaip pažinti pasaulį. Jo svarbiausi žingsniai per gyvenimą ir yra tie slenksčiai, kuriuos įveikdamas jaunuolis kuria savo asmenybę.
 
William Golding „Musių valdovas“ . Romanas, pasakojantis apie negyvenamoje saloje po katastrofos apsigyvenusius vaikus.
 
Kristina Gudonytė „Jie grįžta per pilnatį“. Romanas paaugliams apie magišką, paslaptingą Vilnių- didelį muziejų, kuriame pilna stebuklų ir praeities šmėklų. Apie draugystę, meilę, ištikimybę, išdavystę ir neįtikėtinus trijų penkiolikamečių nuotykius keliaujant iš dabarties į Renesanso laikus ir atgalios.
 
Mark Haddon „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“. Itin originalus ir nuoširdus romanas pasakoja apie visuomenę, žmones ir jų santykius. Tarp Kristoferio ir jo tėvų, tarp Kristoferio ir kiekvieno iš mūsų plyti paslaptinga bedugnė, nors pagrindinis veikėjas atrodo keistai artimas.
Harper Li „ Nežudyk strazdo giesmininko“. Romanas pilnas šviesaus liūdesio ir tylaus džiaugsmo, kuriuos žmogui atneša sąžiningumas, tolerancija, o atima žiaurumas ir prietarai. Tai žymia dalimi autobiografinis kūrinys. Autorės išpažįstamos vertybės aktualios visiems žmonėms.

Skirkite 1,2% nuo GPM

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.