NUOTOLINIS MOKYMAS

studijos2020 1000x1000

Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

Kiekviena knyga gali padaryti gražesnį , jeigu ne visą žmogaus gyvenimą, tai bent jo dalelę.
V.Sarojanas

Knygų TOP 5. Skaitykite, nenusivilsite!
Laura Sintija Černiauskaitė „Benedikto slenksčiai“. Romane dėmesys sutelktas į jauno žmogaus brendimo istoriją. Vaikystėje mamos paliktas Benas ieško būdų savaip pažinti pasaulį. Jo svarbiausi žingsniai per gyvenimą ir yra tie slenksčiai, kuriuos įveikdamas jaunuolis kuria savo asmenybę.

William Golding „Musių valdovas“ . Romanas pasakojantis apie negyvenamoje saloje po katastrofos apsigyvenusius vaikus.

Kristina Gudonytė „Jie grįžta per pilnatį“. Romanas paaugliams apie magišką, paslaptingą Vilnių- didelį muziejų, kuriame pilna stebuklų ir praeities šmėklų. Apie draugystę, meilę, ištikimybę, išdavystę ir neįtikėtinus trijų penkiolikamečių nuotykius keliaujant iš dabarties į Renesanso laikus ir atgalios.

Mark Haddon „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“. Itin originalus ir nuoširdus romanas pasakoja apie visuomenę, žmones ir jų santykius. Tarp Kristoferio ir jo tėvų, tarp Kristoferio ir kiekvieno iš mūsų plyti paslaptinga bedugnė, nors pagrindinis veikėjas atrodo keistai artimas.
Harper Li „ Nežudyk strazdo giesmininko“. Romanas pilnas šviesaus liūdesio ir tylaus džiaugsmo, kuriuos žmogui atneša sąžiningumas, tolerancija, o atima žiaurumas ir prietarai. Tai žymia dalimi autobiografinis kūrinys. Autorės išpažįstamos vertybės aktualios visiems žmonėms.

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.