Mano dienynas logoDienyno adminstratorius -

DOEA INT PROUD TO BE DOING

logo 300x74

nerukysiu logo

Apsilankykite Beatričės Kleizaitė -Vasaris meno galerijoje!
Karantinas vis dar neleidžia apsilankyti galerijose ar parodose, kviečiame Beatričės Kleizaitė -Vasaris meno galeriją kviečiame aplankyti virtualiai
Meilės Lukšienės švietimo centre – buvusioje sinagogoje veikia galerija, kurioje meno ir kultūros mecenatės, išeivijos dailės paveldo puoselėtojos ir tyrinėtojos teatralės, režisierės, pedagogės, aktyvios visuomenininkės Beatričės Kleizaitė-Vasaris miestui, Sūduvai ir Lietuvai padovanoti daugybę metų rinkti meno kūriniai
Galerijoje 4 erdvės užpildytos dovanota meno kūrinių kolekcija, kurioje daugiau nei 400 paveikslų.
Kolekcijos daugumą sudaro išeivijos menininkų – Adomo Galdiko, Vytauto Kašubos, Vytauto Igno, Albino Elskaus, Viktoro Vizgirdos, Romo Viesulo, Prano Gailiaus, Vytauto Kazimiero Jonyno, Kazimiero Leonardo Žaromskio, Stasio Eidrigevičiaus, Prano Lapės, Vaclovo Rato, Juozo Bagdono (Lietuvą jie išsivežė širdy, ten ją kūrė, ją ir parvežė) bei Lietuvoje gyvenančių (ar gyvenusių) autorių kūriniai, įprasminę lietuvių tautinę, kultūrinę tapatybę.
Dalinamės gražia žinia ir kviečiame į virtualų meno pasaulį!
Laukiame Jūsų, mielieji geros lietuviškos tapybos gerbėjai
Apsilankyti galerijose ar parodose dabar galima tik virtualiai, todėl Meilės Lukšienės švietimo centre – buvusioje sinagogoje, veikianti galerija, kurioje meno ir kultūros mecenatės, išeivijos dailės paveldo puoselėtojos ir tyrinėtojos teatralės, režisierės, pedagogės, aktyvios visuomenininkės Beatričės Kleizaitė-Vasaris miestui, Sūduvai, o kartu Lietuvai padovanoti daugybę metų rinkti asmeniniai meno kūriniai – daugiau nei 400 paveikslų.
Galerijoje 4 erdvės užpildytos padovanota meno kūrinių kolekcija.
Daugiau apie galeriją: http://www.marsc.lt/vykstagalerijoje/beatrices-kleizaites-vasaris-menu-galerijos-kolekcija/id:4260

Skirkite 1,2% nuo GPM

logoLDK istorija

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.