foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas

Microsoft teams

1200px Microsoft Office Teams 2018present.svg

Microsoft teams administratorius -
Justinas Deveikis
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

„Ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą, kuri didina ir išlaiko bendrumą, santaiką ir brolišką meilę. Kalba yra bendras meilės ryšys, vienybės motina, pilietiškumo tėvas, valstybės sargas. Sunaikink ją– sunaikinsi santaiką, vienybę ir gerovę. Sunaikink ją– užtemdysi saulę danguje, sumaišysi pasaulio tvarką, atimsi gyvybę ir garbę.“

                                                                 Mikalojus Daukša

GEGUŽĖS 7-OJI- SPAUDOS ATGAVIMO, KALBOS IR KNYGOS DIENA. Minime šią mums svarbią datą leidinių ekspozicija "Lietuviško žodžio kelias".

Skaityti daugiau...

Apsilankykite Beatričės Kleizaitė -Vasaris meno galerijoje!
Karantinas vis dar neleidžia apsilankyti galerijose ar parodose, kviečiame Beatričės Kleizaitė -Vasaris meno galeriją kviečiame aplankyti virtualiai
Meilės Lukšienės švietimo centre – buvusioje sinagogoje veikia galerija, kurioje meno ir kultūros mecenatės, išeivijos dailės paveldo puoselėtojos ir tyrinėtojos teatralės, režisierės, pedagogės, aktyvios visuomenininkės Beatričės Kleizaitė-Vasaris miestui, Sūduvai ir Lietuvai padovanoti daugybę metų rinkti meno kūriniai
Galerijoje 4 erdvės užpildytos dovanota meno kūrinių kolekcija, kurioje daugiau nei 400 paveikslų.
Kolekcijos daugumą sudaro išeivijos menininkų – Adomo Galdiko, Vytauto Kašubos, Vytauto Igno, Albino Elskaus, Viktoro Vizgirdos, Romo Viesulo, Prano Gailiaus, Vytauto Kazimiero Jonyno, Kazimiero Leonardo Žaromskio, Stasio Eidrigevičiaus, Prano Lapės, Vaclovo Rato, Juozo Bagdono (Lietuvą jie išsivežė širdy, ten ją kūrė, ją ir parvežė) bei Lietuvoje gyvenančių (ar gyvenusių) autorių kūriniai, įprasminę lietuvių tautinę, kultūrinę tapatybę.
Dalinamės gražia žinia ir kviečiame į virtualų meno pasaulį!
Laukiame Jūsų, mielieji geros lietuviškos tapybos gerbėjai

Skaityti daugiau...

Marijampolės Sūduvos gimnazijos biblioteka rekomenduoja mokiniams, mokytojams ir mokinių tėvams šias nuorodas prasmingam laiko praleidimui.
Linkime, kad priverstinis laikas namuose būtų  kiek galima sklandesnis!
Nėra kito kelio- tik įveikti šį iššūkį.
Bibliotekos vedėja Daiva Papartienė

Skaityti daugiau...

20200422 140612

Jurgis Savickis- laikomas Vakarų Europos intelektualinės tradicijos atstovu ir priskiriamas prie lietuvių literatūros atnaujintojų kartos. J.Savickio požiūris į žmogaus prigimtį pesimistiškas. Atskleidžiamas prigimties dvilypumas, grėsmingumas. Tačiau rašytojo proza dėl to netampa niūri. Prigimties išdaigas atsveria šilti žmogiški ryšiai, grožio, meno, kultūros idealai.

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.