foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas

Microsoft teams

1200px Microsoft Office Teams 2018present.svg

Microsoft teams administratorius -
Justinas Deveikis
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

2019-2020 m.m.

Mokytojų kadencijos pradžia - 2018 m. sausis

Kadencijos pabaiga – 2021 m. gruodis.

Nauja taryba (mokytojų atstovai) bus renkama 2021 m. gruodį. Mokinių ir tėvų atstovų sudėtis koreguojama kiekvienais mokslo metais spalio mėnesį, kai vyksta pirmasis tėvų susirinkimas.
Gimnazijos tarybos pirmininkai: iki 2007 m. pirmininke buvo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Juknelienė;
2007- 2009 m. pirmininkavo tėvų atstovas Kostas Mikalauskas;
2009-02-25 pirmininke išrinkta tėvų atstovė Lina Jončienė
2010-12-15 pirmininke išrinkta ir 2012 m., 2015 m., 2018 m. perrinkta -Lina Juknelienė
Gimnazijos tarybos sekretorius – Kristina Rudzevičienė

Mokytojai:

 1. Lina Juknelienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 2. Kristina Rudzevičienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 3. Audronė Valiukienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 4. Liudmila Kaluškevičienė, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 5. Ilona Plikynienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tėvai:

 1. Artūras Venslauskas- Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 2. Renata Rinkevičienė- Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 3. Ieva Vizgirdienė- Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 4. Vosylienė Irma- Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 5. Jurgita Juodsnukienė- Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Gimnazistai:

      

 1. Monika Pečiulytė- IV A kl.; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.               
 2. Gabija Stasiulevičiūtė, IB kl.; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 3. 3. Deimantė Keršulytė, IIF kl. ; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 4. Gabija Zdanytė- III A kl. ; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 5. Adrija Vyšniauskaitė- III A kl. ; Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Pagal Gimnazijos tarybos nuostatų 3 punktą Gimnazijos tarybą sudaro 15 narių: 5 mokytojai, 5 mokiniai, 5 Gimnazijoje nedirbantys mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai).

__________________________


DON 0444 parlamentas AA 15x38

Mokinių parlamentas – demokratiškai išrinkta mokinių savivaldos institucija, kurią vienija bendri tikslai ir noras veikti. Parlamentą sudaro I – IV gimnazijos  klasių mokiniai. 
Šiuo metu gimnazijos parlamentą sudaro  mokiniai. Jie yra atsakingi, pavyzdingi bei aktyvūs. Naujieji nariai renkami demokratišku balsavimu kasmet, spalio mėnesį.

Mokinių parlamento nario kadencijos laikas – ketveri metai. Dauguma narių turi pareigas, kurias pasiskirsto jau pirmųjų susirinkimų metu.

Parlamente veikia šie komitetai:

*Renginių, akcijų komitetas
*Dekoracijų komitetas
*Rėmėjų komitetas

Mokinių parlamentas organizuoja arba prisideda prie įvairių mokyklos bendruomenės renginių, akcijų. Taip pat mokinių parlamentas atstovauja mokiniams ir turi pareigą jiems padėti iškilus problemoms ar nesutarimams. Bendrauja su kitų mokyklų savivaldomis, vyksta į įvairius seminarus.

Mokinių  parlamento valdybos nariai:

·         Adrija Vyšniauskaitė IIA, mokinių parlamento pirmininkė;

·         Arnoldas Ambrasas, mokinių parlamento pirmininkės pavaduotojas;

·         Gabija Zdanytė IIA ,  mokinių parlamento sekretorė;

Mokinių parlamento nariai:

Skaityti daugiau...

Skirkite 1,2% nuo GPM

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.