foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
DSC 0234
Rodos dar neseniai skambėjo naujų 2016/2017 mokslo metų skambutis į pirmąją pamoką... O „Klevelis“ jau džiaugiasi ne tik į pirmąsias repeticijas sugužėjusiu didžiuliu būriu naujokų, bet ir prasidėjusia koncertų sezono pradžia.
Penktadienį, rugsėjo 16 d., 18h, visoje Lietuvoje vyko akcija „Visa Lietuva šoka“, kurioje dalyvavo ir gimnazijos folkloro ansamblis „Klevelis“, vadovaujamas D. Klevienės. Dalyviai džiaugėsi ne tik geru oru bei puikia atmosfera, bet ir daugybe įvairaus amžiaus žmonių, pasipuošusių tautiniais drabužiais ir šokančiais lietuvių liaudies šokius.
Tokios akcijos įrodo, jog nesvarbus amžius, svarbiausia- meilė tėvynei. Tikimės, kad kitais metais  J. Basanavičiaus aikštėje sutiksime dar daugiau patriotiškų žmonių, puoselėjančių lietuviškas tradicijas. 
                                                                                Laura Mitrauskaitė, IIIG

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.