foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
DSC 3662
  Šie žodžiai, nuskambėję rugsėjo 1 –ąją ,,Sūduvos“ stadione, skelbė naujų mokslo metų pradžią. Į šventę susirinko Sūduvos gimnazistai, jų tėveliai, mokytojai ir svečiai. Išskirtinis dėmesys skirtas mūsų abiturientams, kurių laukia atsakingi, galbūt jų ateitį lemiantys metai. Mūsų vyriausieji sutikti gausiais, padrąsinančiais plojimais.
Gimnazijos direktorius Alvydas Zdanys, sveikindamas visus su rudenėjančiu taku atskubėjusiu rugsėju, teigė, kad ,,ši šventė – prasminga įžanga ne tik mokslo metų rate, bet ir naujas žingsnis į mokinių, tėvų, mokytojų bendrą darbą, kurio sėkmė priklauso nuo visų pastangų ir sutarimo, nuo suvokimo, kad mokslas – tai ne tik atradimų džiaugsmas, bet sunkus, kantrybės bei atsidavimo reikalaujantis darbas.“. Tad visiems palinkėjo prasmingo darbo, ryžto įgyvendinat svajones ir puoselėjant modernią gimnaziją. Sveikindamas naujai į gimnaziją atvykusius, palinkėjo sėkmingai įsijungti į mūsų bendruomenę. Po sveikinimo žodžių direktorius pagerbė konkursų ir olimpiadų laimėtojus, garsinusius mūsų gimnaziją savivaldybėje ir visoje Respublikoje, ir įteikė jiems padėkos raštus.
Šventėje dalyvavo garbūs svečiai.: Lietuvos Respublikos Seimo narys Albinas Mitrulevičius, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Valančius, Marijampolės šv. Jono Pauliaus II parapijos klebonas Marius Rudzinskas, Marijampolės miesto Tarybos nariai - Ramūnas Burokas ir Gediminas Akelaitis. Oficialią Rugsėjo 1 –osios dalį vainikavo jau tradicija tapusi eisena į gimnaziją, kur abiturientai, mintyse išsakę svajones ir linkėjimus, į orą paleido balionus.

Daugiau nuotraukų :https://www.facebook.com/sestuke/photos/?tab=album&album_id=1045893135447659

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.