NUOTOLINIS MOKYMAS

studijos2020 1000x1000

Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

Veikla, prieš 5 metus prasidėjusi kaip respublikinis projektas “One Country – Many Stories“ („Šalis viena – istorijų daug“), netrukus tapo itin populiari ir mėgstama mokinių . Prie šio projekto prisijungė 3 užsienio šalys: Lenkija, Čekija ir Latvija, tad keitėsi ir projekto pavadinimas – “Let‘s Create a Story“ („Sukurkime istoriją“). Šiais mokslo metais projekte dalyvavo 37 mokyklos, iš viso 207 mokiniai ir 40 mokytojų.
 Mokytojas savo mokykloje suburia mokinių, kurių amžius – nuo 12 iki 18 metų, komandą. Kiekviena komanda per nurodytą laiką turi sukurti istorijos dalį ir persiųsti kitiems, o šie tęsia pradėtą istoriją. Paskutinė komanda suteikia istorijai pavadinimą. Taip pat kiekviena komanda turi iliustruoti savo sukurtos istorijos dalį. Iš viso buvo sukurta 10 istorijų su iliustracijomis. Galutinis darbo rezultatas – tai elektroninė knyga, kurią galima vartyti ir skaityti štai čia:
Mūsų gimnazijai atstovavo trys IA klasės mokiniai: Neringa Marija Banišauskaitė, Toma Karnišinaitė, Erikas Juodsnukis, ir dvi IIE klasės mokinės: Roberta Rudminaitė ir Smiltė Dubinskaitė. Komandos darbui vadovavo anglų kalbos mokytoja metodininkė Inga Jurčikonytė-Kaminskienė. Mūsų komandos istoriją "A Blessing in Disguise“ („Nėra to blogo, kas neišeitų į gera“) rasite 76 puslapyje. Malonaus skaitymo!

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.