foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS
Covid19 LSD
Light Brown Furniture Interior Design Business Card

Karjeros testas moksleiviams

studijos2020 1000x1000

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
Veikla, prieš 5 metus prasidėjusi kaip respublikinis projektas “One Country – Many Stories“ („Šalis viena – istorijų daug“), netrukus tapo itin populiari ir mėgstama mokinių . Prie šio projekto prisijungė 3 užsienio šalys: Lenkija, Čekija ir Latvija, tad keitėsi ir projekto pavadinimas – “Let‘s Create a Story“ („Sukurkime istoriją“). Šiais mokslo metais projekte dalyvavo 37 mokyklos, iš viso 207 mokiniai ir 40 mokytojų.  
 Mokytojas savo mokykloje suburia mokinių, kurių amžius – nuo 12 iki 18 metų, komandą. Kiekviena komanda per nurodytą laiką turi sukurti istorijos dalį ir persiųsti kitiems, o šie tęsia pradėtą istoriją. Paskutinė komanda suteikia istorijai pavadinimą. Taip pat kiekviena komanda turi iliustruoti savo sukurtos istorijos dalį. Iš viso buvo sukurta 10 istorijų su iliustracijomis. Galutinis darbo rezultatas – tai elektroninė knyga, kurią galima vartyti ir skaityti štai čia:
Mūsų gimnazijai atstovavo trys IA klasės mokiniai: Neringa Marija Banišauskaitė, Toma Karnišinaitė, Erikas Juodsnukis, ir dvi IIE klasės mokinės: Roberta Rudminaitė ir Smiltė Dubinskaitė. Komandos darbui vadovavo anglų kalbos mokytoja metodininkė Inga Jurčikonytė-Kaminskienė. Mūsų komandos istoriją "A Blessing in Disguise“ („Nėra to blogo, kas neišeitų į gera“) rasite 76 puslapyje. Malonaus skaitymo!

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.