Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

Gerb. tėveliai,

2020 m. vasario 26 d. (trečiadienį)  Sūduvos gimnazijoje organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
17.30 val. II klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
18.00 val. I, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!

Administracija

2019 m. gruodžio 11 d. dalyvavome integruotoje tikybos, istorijos ir etikos pamokoje, kuri buvo skirta I, II ir III klasių mokiniams. Pamoką pradėjo trys III B kl.gimnazistės Samanta Liaudinskaitė, Austėja Brazaitytė ir Aušrinė Lietuvninkaitė, kurios atliko savo kūrybos dainą "Tikiu Tavimi". Tada uždegėme pirmąją advento žvakelę. Po to mūsų viešnia, Šventosios Šeimos seserų vienuolijos vienuolė sesuo Magdalena atvirai papasakojo apie savo gyvenimą, nuoširdžiai paaiškino, kodėl pasirinko šį kelią.
           Ši pamoka padėjo suprasti, jog Dievas iš  tikrųjų gali padėti, jei labai stipriai tiki...
I A kl. gimnazistės Kamilė Žukauskaitė ir Neringa Marija Banišauskaitė

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.