Mano dienynas logoDienyno adminstratorius -

DOEA INT PROUD TO BE DOING

logo 300x74

nerukysiu logo

2019 m. gruodžio 11 d. dalyvavome integruotoje tikybos, istorijos ir etikos pamokoje, kuri buvo skirta I, II ir III klasių mokiniams. Pamoką pradėjo trys III B kl. gimnazistės Samanta Liaudinskaitė, Austėja Brazaitytė ir Aušrinė Lietuvninkaitė, kurios atliko savo kūrybos dainą "Tikiu Tavimi". Tada uždegėme pirmąją advento žvakelę. Po to mūsų viešnia, Šventosios Šeimos seserų vienuolijos vienuolė sesuo Magdalena atvirai papasakojo apie savo gyvenimą, nuoširdžiai paaiškino, kodėl pasirinko šį kelią.
           Ši pamoka padėjo suprasti, jog Dievas iš  tikrųjų gali padėti, jei labai stipriai tiki...
I A kl. gimnazistės Kamilė Žukauskaitė ir Neringa Marija Banišauskaitė

logoLDK istorija

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.