NUOTOLINIS MOKYMAS
Light Brown Furniture Interior Design Business Card

Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

Gruodžio  15 d. mes, gimnazijoje menų besimokantys mokiniai, ir mokytojai vykome į edukacinę kelionę. Išvyką, kaip ir ankstesniais metais, organizavo ”Klevelio” vadovė Danutė Klevienė. Aplankėme Kėdainių senamiestį, Pakruojo Kinijos žibintus, klausėmės nuostabios Tado Blindos pasakojamas Pakruojo dvaro istorijos. Kelionė visiems paliko neišdildomų įspūdžių. Žavėjomės nuostabaus grožio Kinijos žibintų festivaliu, susipažinome su kinų kultūra, papročiais. Grįždami į namus dar aplankėme nuostabią Kauno eglutę, be to, visi buvome apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.
           Už ekskursijoje patirtus įspūdžius visų keliauninkų vardu norime padėkoti suteikusiai paramą gimnazijos direktorei Audronei Vaičiulienei bei organizatorei Danutei Klevienei.
                                                                                                               Gimnazistas Vydūnas  Klesevičius

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.