Mano dienynas logoDienyno adminstratorius -

DOEA INT PROUD TO BE DOING

logo 300x74

nerukysiu logo

Gruodžio  15 d. mes, gimnazijoje menų besimokantys mokiniai, ir mokytojai vykome į edukacinę kelionę. Išvyką, kaip ir ankstesniais metais, organizavo ”Klevelio” vadovė Danutė Klevienė. Aplankėme Kėdainių senamiestį, Pakruojo Kinijos žibintus, klausėmės nuostabios Tado Blindos pasakojamas Pakruojo dvaro istorijos. Kelionė visiems paliko neišdildomų įspūdžių. Žavėjomės nuostabaus grožio Kinijos žibintų festivaliu, susipažinome su kinų kultūra, papročiais. Grįždami į namus dar aplankėme nuostabią Kauno eglutę, be to, visi buvome apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.
           Už ekskursijoje patirtus įspūdžius visų keliauninkų vardu norime padėkoti suteikusiai paramą gimnazijos direktorei Audronei Vaičiulienei bei organizatorei Danutei Klevienei.
                                                                                                               Gimnazistas Vydūnas  Klesevičius

logoLDK istorija

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.