NUOTOLINIS MOKYMAS

studijos2020 1000x1000

Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

Adventas - tai laikotarpis, kai visi žmonės yra kviečiami susikaupti ir dalytis gerumu su tais, kuriems jo trūksta. Taip elgėsi ir mūsų gimnazijos bendruomenė, jungdamasi prie akcijos „Padovanok dalelę savęs“.
Per šią akciją buvo renkamos knygos bei saldainiai, mokiniai kepė įvairius konditerijos gaminius, kuriais ir prekiavo, ir surinktus pinigus aukojo akcijai. Surinktos dovanėlės buvo supakuotos ir įteiktos seneliams, gyvenantiems Šv. Marijos ir Specialiosios priežiūros globos namuose. Vykdant šią akciją buvo bendradarbiaujama su Šventos Šeimos vienuolyno seserimi Magdalena ir jos vaikų grupele, kuri seneliams pastatė spektaklį „Aš esu, nes esi tu“.
Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie akcijos. Linkime jaukių švenčių!
                                                                                                                           Priešsmurtinė mokinių grupė

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.