NUOTOLINIS MOKYMAS
Light Brown Furniture Interior Design Business Card

Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

Šių metų gruodžio pirmąjį antradienį Sūduvos gimnazijos mokiniai bei lydinčios mokytojos - I. Plikynienė ir V. Janušauskienė - vykome į Kauną. Pirma stotelė - Kauno technologijos universitetas. Čia išklausėme paskaitą apie vaistų kūrimą, nustebome, kad vieno vaisto sukūrimas gali kainuoti vieną milijardą ar net daugiau eurų. Po paskaitos ėjome į laboratoriją, kur atlikome praktinį darbą.
       Kita stotelė - Lietuvos sveikatos mokslų universiteto anatomijos muziejus. Čia išvydome kaulinius, šlapius, korozinius, praskaidrintus, sausus preparatus bei modelius. Šiame muziejuje pasisėmėme itin įdomios patirties.
       Iš netradicinės chemijos pamokos parsivežėme neišdildomų įspūdžių. Dėkojame mokytojoms ir laukiame kitos tokios įdomios išvykos.
                                                                          Ramunė Purytė ir Akvilė Stankevičiūtė, IID klasės mokinės

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.