Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

Gerb. tėveliai,

2020 m. vasario 26 d. (trečiadienį)  Sūduvos gimnazijoje organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
17.30 val. II klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
18.00 val. I, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!

Administracija

„Vertingiausia savybė gyvenime – amžinai jaunas, nenuvargintas metų ir kas rytą vis atgimstantis smalsumas,- teigė prancūzų rašytojas R. Rolanas. Ši mintis tinka mūsų gimnazijos mokiniams ir mokytojams. Turėdami puikias ugdymosi sąlygas, jie siekia atrasti naujas veiklas, įdomiau dirbti, ugdytis kūrybiškumą.
Vienas iš įdomesnių veiklos metodų – profesionalo pamokos. Neseniai technologijų pamokose lankėsi keramikas Laimutis Skinkys. Svečias dalijosi patirtimi, atskleidė keramikos paslaptis, mokė moksleivius žiedimo subtilybių.
Kitokia pamoka visus maloniai nustebino.
                                               Technologijų mokytojai A. Čeplinskienė ir E. Kraukšlys

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.