foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
Gerb. tėveliai,
 
2020 m. vasario 26 d. (trečiadienį)  Sūduvos gimnazijoje organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
17.30 val. II klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
18.00 val. I, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!

 

Administracija
 

     1995 m. UNESCO lapkričio 16-ąją paskelbė tarptautine tolerancijos diena ir ji minima daugelyje pasaulio šalių. Gimnazijos Tolerancijos ugdymo centras šiais metais taip pat prisijungė prie bendros iniciatyvos ir šią dieną organizavo renginius „Tolerancijos švyturiai“. IIIA klasės mokinės Gabija Kalvaitytė ir Austėja Šeimytė lankėsi Marijampolės J. Tototraičio progimnazijoje ir su šios mokyklos Tolerancijos ugdymo centro bendruomene kalbėjo apie svarbą pažinti šalia esančius, nes nežinodami ir neišmanydami žmonės tampa pasyvūs ir abejingi kitų likimams. Taip pat pristatė mokinių kurtą filmuką apie tai, kaip susipynė dviejų šeimų likimai ir kaip drąsi marijampoliečių Babarskių šeima tapo tikrais tolerancijos ir atjautos švyturiais sudėtingų istorinių įvykių metais.
       Taip pat gimnazijoje buvo organizuota diskusija „Tolerancijos švyturiai“, kurioje buvo kalbama apie toleranciją šiandieniame pasaulyje, pasidalyta įžvalgomis, kodėl visuomenei sunku toleruoti tai, kas nauja ir nepažinu bei, pateikus sufražisčių judėjimo pavyzdį, ieškota atsakymų į klausimą, kodėl dažnai tik skaudūs ir sukrečiantys įvykiai tampa visuomenės mąstymo lūžiais. Smagu, kad diskusijoje dalyvavo ir vieną jos dalį moderavo buvusios mūsų gimnazijos mokinės, dabar jau studentės Roberta Nevieraitė ir Amanda Alesiūtė. Turbūt ne į visus klausimus atsakėme diskusijoje ir ne visas mintis spėjome išsakyti, bet juk „sušiauštos“ mintys yra pačios kūrybiškiausios, tad neabejoju, kad susitiksime pasikalbėti ir padiskutuoti dar ne vieną kartą.
                                                                           Tolerancijos ugdymo centro vadovė Vaida Pituškienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.